Velká pardubická 2023: výsledky, program a startovní listina

8. října 2023
TWEET SDÍLET
133. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou bude vrcholem dostihového dne druhou říjnovou neděli na pardubickém závodišti. Jaký je program dostihového dne a startovní listina všech dostihů včetně Velké pardubické 2023?

🏆 Akce

133. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou
📆 Kdy se jede neděle 8. října 2023, 16:00
🌍 Kde se jede dostihové závodiště v Pardubicích
🐎 Počet dostihů  7

PROGRAM ~ VÝSLEDKY ~ VELKÁ PARDUBICKÁ ONLINE ~ VELKÁ PARDUBICKÁ V TV ~ VÍTĚZOVÉ A HISTORIE ~ KVALIFIKACE NA VELKOU PARDUBICKOU

Velká pardubická 2023: program a výsledky

Čas Dostih Vítěz
11:00 Slavnostní zahájení dostihového dne  
11:30 Cena společnosti VCES a.s. – Cena Laty Brandisové Babilonia (ž. Kocman)
12:10 Cena společnosti Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. – Cena ČASCH Fort Medoc (ž. Faltejsek)
12:50 Pohár BICZ holding 2023 High In The Sky (Vyhnálek)
13:30 Cena hejtmana Pardubického kraje – Cena Vltavy Un Reve Dautomne (ž. Myška)
14:15 Cena Lesů České republiky – Cena Labe Sexy Lord (ž. Myška)
14:55 Poplerův memoriál skupiny SOMI Quart De Garde (ž. Faltejsek)
16:00 133. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou se koná pod záštitou ministra zemědělství Marka Výborného Sacamiro (ž. Faltejsek)
16:30 Slavnostní dekorování  

Velká pardubická 2023 ONLINE na iSport.cz >>

Výsledky Velké pardubické 2023

Umístění Kůň Jezdec
1. SACAMIRO ž. Jan Faltejsek
2. TALENT ž. Pavel Složil ml.
3. STAR(GER) ž. Marek Stromský
4. LOMBARGINI(GER)* ž. James Best
5. KAISERWALZER(GER) ž. Jaroslav Myška
6. LODGIAN WHISTLE ž. Ondřej Velek
7. DULCAR DE SIVOLA(FR) Josef Borč
8. JET FIGHTER(IRE) ž. Sean Francis O'Keeffe

Velká pardubická 2023: startovní listina a koně na startu

Kůň Jezdec Kurz
JET FIGHTER(IRE) ž. Sean Francis O'Keeffe 125:1
ALPHA MALE(FR) ž. Petr Tůma 100:1
SACAMIRO ž. Jan Faltejsek 4:1
LODGIAN WHISTLE ž. Ondřej Velek 10:1
LOMBARGINI(GER) ž. James Best 35:1
DULCAR DE SIVOLA(FR) Josef Borč 85:1
ROYAL GINO(GER) ž. Jan Odložil 35:1
PLAYER ž. Marcel Novák 15:1
ZATARO ž. Jakub Kocman 35:1
STAR(GER) ž. Marek Stromský 15:1
ARGANO ž. Martin Liška 7:1
STUKE(GER) ž. Benoit Claudic 20:1
MR SPEX(GER) am. Patrick Mullins 10:1
TALENT ž. Pavel Složil ml. 8:1
SANTA KLARA(IRE) ž. Jan Kratochvíl 16:1
IMPHAL(POL) ž. Ludovic Solignac 33:1
KAISERWALZER(GER) ž. Jaroslav Myška 50:1
GODFREY(FR) Daniel Vyhnálek 10:1

Kurz Velké pardubické

Klepněte pro větší obrázek

10/ 10
Hodnocení

133. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou

  • start v 16:00
  • 18 koní na startu
  • favorit: Sacamiro, ž. Faltejsek

Cena Laty Brandisové: výsledky a informace

  • steeplechase crosscountry kategorie NL
  • 4 200 metrů pro čtyřleté a starší klisny
  • běhá se od roku 2015
  • prize money: 200 000 Kč
  • favorit: Cosmic Magic v kurzu 2:1
Umístění Kůň Jezdec
1. BABILONIA(IRE) ž. Jakub Kocman
2. COSMIC MAGIC(GER) ž. Pavel Složil ml.
3. SWAN PRINCESS Adam Čmiel
D ALEGORIA ž. Niklas Lovén
D ZTRACENKA ž. Petr Tůma
D IRONIKA(FR) Daniel Vyhnálek
D SHEBY LOVE ž. Marcel Novák

Cena ČASCH: výsledky a informace

  • steeplechase I. kategorie
  • pro čtyřleté koně
  • 4 200 metrů
  • prize money: 200 000 Kč
  • favorit: Fort Medoc v kurzu 1,7:1
Umístění Kůň Jezdec
1. FORT MEDOC(FR) ž. Jan Faltejsek
2. CHITTUSSI(FR) ž. Pavel Složil ml.
3. STORMMY ž. Martin Liška
4. SASIRO ž. Jakub Kocman
5. CONSPIRATIONIST(FR) ž. Ludovic Solignac

Pohár BICZ holding 2023: výsledky a informace

  • steeplechase handicap III. kategorie
  • pro pětileté a starší koně
  • 4 600 metrů
  • prize money: 90 000 Kč
  • favorit: Elsid v kurzu 4,15:1
Umístění Kůň Jezdec
1. HIGH IN THE SKY(FR) Daniel Vyhnálek
2. REGTIME ž. Pavel Složil ml.
3. RENASI Marcel Novák ml.
4. LASTIEN ž. Jakub Kocman
5. KIFAAYA(GB) Lenka Neprašová

Cena Vltavy: výsledky a informace

  • steeplechase kategorie NL
  • pro pětileté a starší koně
  • 4 500 metrů
  • prize money: 500 000 Kč
  • dostih se poprvé běžel už v roce 1909, pravidelně se běhá od 1928
  • favorit: Aeneas v kurzu 2,7:1
Umístění Kůň Jezdec
1. UN REVE DAUTOMNE(FR) ž. Jaroslav Myška
2. BILBO D'ASSAULT(FR) ž. Jakub Kocman
3. BEAU FIXE(FR) ž. Ludovic Solignac
4. GREEK DESSERT ž. Jan Faltejsek
5. CUWALL ž. Niklas Lovén
6. KUBALI(IRE) ž. Benoit Claudic

Cena Labe: výsledky a informace

  • steeplechase kategorie L
  • pro šestileté a starší koně
  • 5 200 metrů
  • prize money: 700 000 Kč
  • běhá se od roku 1964, původně jako "Malá pardubická pro polokrevníky"
  • favorit: Sexy Lord v kurzu 2,25:1
Umístění Kůň Jezdec
1. SEXY LORD ž. Jaroslav Myška
2. ČÁRYJAPE Adam Čmiel
3. YARA ž. Niklas Lovén
4. STRING(GER*) ž. Ondřej Velek
5. GODSALINO(FR) ž. Jakub Kocman

Poplerův memoriál: výsledky a informace

  • steeplechase kategorie NL
  • pro pětileté a starší koně
  • 3 300 metrů
  • prize money: 300 000 Kč
  • favorit: Quart De Garde v kurzu 2,35:1
Umístění Kůň Jezdec
1. QUART DE GARDE(FR) ž. Jan Faltejsek
2. MR ZURU(IRE) ž. Jakub Kocman
3. LIANEL(GB) ž. James Best
4. MEDICIMAN(GB) ž. Ondřej Velek
5. LAD IN ž. Pavel Složil ml.
6. PITON DES NEIGES(FR) ž. Jan Kratochvíl
7. HAPGARDE DE THAIX(FR) ž. Jaroslav Myška

Témata článku: Živé přenosy, Program, Velká pardubická, Dostihy

Určitě si přečtěte