Slavia vs. AC Milán v TV: kde sledovat Evropskou ligu živě?

12. března 2024
TWEET SDÍLET
Fotbalisté pražské Slavie vstoupili do jarní fáze Evropské ligy duelem na půdě AC Milán prohrou 4:2. Domácí odveta je na programu ve čtvrtek 14. března od 18:45. Kde sledovat duel Slavia - AC Milán v TV?
📆 Kdy se hraje 14. března od 18:45
🌍 Kde se hraje FORTUNA Aréna, Praha
🏆 Soutěž Evropská liga 2023/24
💻 TV přenos ČT Sport

Kde sledovat Slavia Praha - AC Milán v TV?

Přímý přenos utkání osmifinále Evropské ligy mezi Slavií a italským AC Milán vysílá stanice ČT Sport. Předzápasové studio začíná v 18:25.

Slavia - AC Milán ONLINE na iSport.cz >>

Program zápasů Evropské a Konferenční ligy v TV

Zápas Datum a čas TV přenos
Slavia Praha - AC Milán 14. 3. (18:45) ČT Sport
Viktoria Plzeň - Servette Ženeva 14. 3. (18:45) Sport 1
Atalanta - Sporting 14. 3. (21:00) Sport 2
Liverpool - Sparta Praha 14. 3. (21:00) Sport 2

Program Slavie v Evropské lize 2023/24

Fotbalisté pražské Slavie byli při losu základních skupin 1. září nalosováni do skupiny G, ze které společně s AS Řím postoupili do jarní fáze Evropské ligy. Třetí Servette Ženeva se přesunula do Konferenční ligy, ve které narazí na Viktorii Plzeň.

1. zápas (21. 9.) 🇨🇭 Servette - 🇨🇿 Slavia 0:2
2. zápas (5. 10.) 🇨🇿 Slavia - 🇲🇩 Šeriff 6:0
3. zápas (26. 10.) 🇮🇹 AS Řím - 🇨🇿 Slavia 2:0
4. zápas (9. 11.) 🇨🇿 Slavia - 🇮🇹 AS Řím 2:0
5. zápas (30. 11.) 🇲🇩 Šeriff - 🇨🇿 Slavia 2:3
6. zápas (14. 12.) 🇨🇿 Slavia - 🇨🇭 Servette 4:0
osmifinále (7. 3.) 🇮🇹 AC Milán - 🇨🇿 Slavia 4:2
osmifinále (14. 3.) 🇨🇿 Slavia - 🇮🇹 AC Milán

České týmy v evropských pohárech 2023/24

Po vypadnutí Bohemians 1905 ve 2. předkole Konferenční ligy s norským Bodö/Glimt si účast ve skupinové fázi evropských pohárů zajistila obě pražská S, které čeká Evropská liga. Fotbalisté Plzně si zahrají Konferenční ligu.

Tým Soutěž Fáze Zápasy
Sparta Praha Liga mistrů 3. předkolo 1. zápas: FC Kodaň - Sparta 0:0
2. zápas: Sparta - FC Kodaň 3:3, 2:4 na pen.
  Evropská liga 4. předkolo 1. zápas: Dinamo Z. - Sparta 3:1
2. zápas: Sparta - Dinamo Z. 4:1
  Evropská liga skupina C Sparta - Aris 3:2
Real Betis - Sparta 2:1
Sparta - Rangers 0:0
Rangers - Sparta 2:1
Sparta - Real Betis 1:0
Aris - Sparta 1:3
  Evropská liga play-off 1. zápas: Galatasaray - Sparta 3:2
2. zápas: Sparta - Galatasaray 4:1
    osmifinále 1. zápas: Sparta - Liverpool 1:5
2. zápas: Liverpool - Sparta (14. 3. od 21:00)
Slavia Praha Evropská liga 3. předkolo 1. zápas: Slavia - Dnipro 3:0
2. zápas: Dnipro - Slavia 1:1
  Evropská liga 4. předkolo 1. zápas: Slavia - Zorya 2:0
2. zápas: Zorya - Slavia 1:2
  Evropská liga skupina G Servette - Slavia 0:2
Slavia - Šeriff 6:0
AS Řím - Slavia 2:0
Slavia - AS Řím 2:0
Šeriff - Slavia 2:3
Slavia - Servette 4:0
  Evropská liga osmifinále 1. zápas: AC Milán - Slavia 4:2
2. zápas: Slavia - AC Milán (14. 3. od 18:45)
Viktoria Plzeň Konferenční liga 2. předkolo 1. zápas: Plzeň - Drita 0:0
2. zápas: Drita - Plzeň 1:2
    3. předkolo 1. zápas: Plzeň - Gzira 4:0
2. zápas: Gzira - Plzeň 0:2
    4. předkolo 1. zápas: Tobol Kostanaj - Plzeň 1:2
2. zápas: Plzeň - Tobol Kostanaj 3:0
    skupina C Plzeň - Ballkani 1:0
Astana - Plzeň 1:2
Dinamo Záhřeb - Plzeň 0:1
Plzeň - Dinamo Záhřeb 1:0
Ballkani - Plzeň 0:1
Plzeň - Astana 3:0
    osmifinále 1. zápas: Servette - Plzeň 0:0
2. zápas: Plzeň - Servette (14. 3. od 18:45)
Bohemians Praha 1905 Konferenční liga 2. předkolo 1. zápas: Bodö/Glimt - Bohemians 3:0
2. zápas: Bohemians - Bodö/Glimt 2:4

Témata článku: Živé přenosy, Fotbal, SK Slavia Praha, Evropská liga

Určitě si přečtěte