Los Konferenční ligy 2023/24 v TV: kde sledovat losování základních skupin živě?

1. září 2023
TWEET SDÍLET
Losování základních skupin Konferenční ligy 2023/24, v jehož osudí bude také Plzeň, proběhne v pátek 1. září od 14:30. Kde sledovat los Konferenční ligy z Monaka živě?
🏆 Soutěž Konferenční liga 2023/24 (UEFA Conference League)
📆 Kdy se losuje 1. září 2023 od 14:30
🌍 Kde se losuje Monako
💻 TV přenos ČT Sport

Kde sledovat los Konferenční ligy živě?

Přímý přenos losování základních skupin Konferenční ligy 2023/24 vysílá stanice ČT Sport. Textový ONLINE přenos z losu můžete sledovat i na webu iSport.cz.

Los Konferenční ligy 2023/24 ONLINE >>

Koše pro los základních skupin Konferenční ligy 2023/24

Klub Koeficient
1. koš
🇩🇪 Frankfurt 77.000
🇭🇷 Dinamo Záhřeb 55.000
🇧🇪 Bruggy 54.000
🇳🇱 Alkmaar 47.500
🇧🇪 Gent 37.500
🇹🇷 Fenerbahce 30.000
🇫🇷 Lille 30.000
🇭🇺 Ferencváros 27.000
2. koš
🇬🇷 PAOK Soluň 25.000
🇸🇰 Slovan Bratislava 24.500
🇮🇱 Maccabi Tel Aviv 24.000
🇨🇿 Viktoria Plzeň 22.000
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Aston Villa 21.914
🇧🇬 Ludogorec 21.000
🇮🇹 Fiorentina 20.000
🇳🇴 Bodö/Glimt 20.000
3. koš
🇧🇪 Genk 18.000
🇺🇦 Zorja Luhansk 16.000
🇰🇿 Astana 14.000
🇹🇷 Besiktas 14.000
🇫🇮 HJK Helsinky 11.000
🇵🇱 Legia Varšava 11.000
🇸🇰 Trnava 10.500
🇸🇮 Olimpija Lublaň 9.000
4. koš
🇧🇪 Zrinjski 8.500
🇫🇴 Klaksvík 8.000
🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Aberdeen 8.000
🇷🇸 Čukarički 6.475
🇨🇭 Lugano 6.335
🇮🇸 Breidablik 6.000
🇩🇰 Nordsjaelland 5.565
🇽🇰 Ballkani 3.000

České týmy v evropských pohárech 2023/24

Po vypadnutí Bohemians 1905 ve 2. předkole Konferenční ligy s norským Bodö/Glimt zůstavají ve hře o účast v základních skupinách evropských pohárů tři české týmy.

Tým Soutěž Fáze Zápasy
Sparta Praha Liga mistrů 3. předkolo 1. zápas: FC Kodaň - Sparta 0:0
2. zápas: Sparta - FC Kodaň 3:3, 2:4 na pen.
  Evropská liga 4. předkolo 1. zápas: Dinamo Z. - Sparta 3:1
2. zápas: Sparta - Dinamo Z. 4:1
Slavia Praha Evropská liga 3. předkolo 1. zápas: Slavia - Dnipro 3:0
2. zápas: Dnipro - Slavia 1:1
  Evropská liga 4. předkolo 1. zápas: Slavia - Zorya 2:0
2. zápas: Zorya - Slavia 2:1
Viktoria Plzeň Konferenční liga 2. předkolo 1. zápas: Plzeň - Drita 0:0
2. zápas: Drita - Plzeň 1:2
    3. předkolo 1. zápas: Plzeň - Gzira 4:0
2. zápas: Gzira - Plzeň 0:2
    4. předkolo 1. zápas: Tobol Kostanaj - Plzeň 1:2
2. zápas: Plzeň - Tobol Kostanaj 3:0
Bohemians Praha 1905 Konferenční liga 2. předkolo

1. zápas: Bodö/Glimt - Bohemians 3:0
2. zápas: Bohemians - Bodö/Glimt 2:4


Témata článku: Živé přenosy, Fotbal, Konferenční liga, Viktoria Plzeň

Určitě si přečtěte