Los Evropské ligy 2023/24 v TV: koše, kdy a kde sledovat losování základních skupin živě?

1. září 2023
TWEET SDÍLET
Losování základních skupin Evropské ligy 2023/24, v jehož osudí budou i Sparta se Slavií proběhne v pátek 1. září od 13 hodin. Kde sledovat los Evropské ligy z Monaka živě?
🏆 Soutěž Evropská liga 2023/24 (UEFA Europa League)
📆 Kdy se losuje 1. září 2023 od 13 hodin
🌍 Kde se losuje Monako
💻 TV přenos ČT Sport

Kde sledovat los Evropské ligy živě?

Přímý přenos losování základních skupin Evropské ligy 2023/24 vysílá stanice ČT Sport. Textový ONLINE přenos z losu můžete sledovat i na webu iSport.cz.

Los Evropské ligy 2023/24 ONLINE >>

Základní skupiny Evropské ligy 2023/24

Skupina A 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 West Ham United, 🇬🇷 Olympiakos, 🇩🇪 Freiburg, 🇷🇸 TSC Bačka Topola
Skupina B 🇳🇱 Ajax Amsterdam, 🇫🇷 Olympique Marseille, 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Brighton, 🇬🇷 AEK Atény
Skupina C 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Rangers FC, 🇪🇸 Real Betis, 🇨🇿 Sparta Praha, 🇨🇾 Aris Limassol
Skupina D 🇮🇹 Atalanta Bergamo, 🇵🇹 Sporting Lisabon, 🇦🇹 Sturm Graz, 🇵🇱 Raków
Skupina E 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Liverpool, 🇦🇹 LASK Linz, 🇧🇪 Union Saint-Gilloise, 🇫🇷 Toulouse
Skupina F 🇪🇸 Villareal, 🇫🇷 Rennes, 🇮🇱 Maccabi Haifa, 🇬🇷 Panathinaikos
Skupina G 🇮🇹 AS Řím, 🇨🇿 Slavia Praha, 🇲🇩 Šeriff Tiraspol, 🇨🇭 Servette Ženeva
Skupina H 🇩🇪 Bayer Leverkusen, 🇦🇿 Karabach, 🇳🇴 Molde, 🇸🇪 Häcken

Koše pro los základních skupin Evropské ligy 2023/24

Klub Koeficient
1. koš
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Liverpool 123.000
🇮🇹 AS Řím 97.000
🇳🇱 Ajax Amsterdam 89.000
🇪🇸 Villareal 82.000
🇩🇪 Bayer Leverkusen 81.000
🇮🇹 Atalanta Bergamo 55.500
🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Rangers FC 54.000
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 West Ham United 50.000
2. koš
🇵🇹 Sporting Lisabon 54.000
🇨🇿 Slavia Praha 52.000
🇫🇷 Rennes 44.000
🇬🇷 Olympiakos 39.000
🇪🇸 Betis Sevilla 37.000
🇦🇹 LASK Linz 36.000
🇫🇷 Olympique Marseille 33.000
🇦🇿 Karabach 25.000
3. koš
🇳🇴 Molde 24.000
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Brighton 21.914
🇲🇩 Šeriff Tiraspol 19.500
🇧🇪 Union Saint-Gilloise 19.000
🇩🇪 Freiburg 16.496
🇨🇿 Sparta Praha 14.000
🇮🇱 Maccabi Haifa 13.000
🇦🇹 Sturm Graz 12.500
4. koš
🇫🇷 Toulouse 12.232
🇬🇷 AEK Atény 11.000
🇷🇸 TSC Bačka Topola 6.475
🇨🇭 Servette Ženeva 6.335
🇬🇷 Panathinaikos 5.045
🇵🇱 Raków Čenstochová 5.000
🇨🇾 Aris Limassol 4.995
🇸🇪 Häcken 4.750

České týmy v evropských pohárech 2023/24

Po vypadnutí Bohemians 1905 ve 2. předkole Konferenční ligy s norským Bodö/Glimt si účast ve skupinové fázi evropských pohárů zajistila obě pražská S, které čeká Evropská liga. Fotbalisté Plzně si zahrají Konferenční ligu.

Tým Soutěž Fáze Zápasy
Sparta Praha Liga mistrů 3. předkolo 1. zápas: FC Kodaň - Sparta 0:0
2. zápas: Sparta - FC Kodaň 3:3, 2:4 na pen.
  Evropská liga 4. předkolo 1. zápas: Dinamo Z. - Sparta 3:1
2. zápas: Sparta - Dinamo Z. 4:1
Slavia Praha Evropská liga 3. předkolo 1. zápas: Slavia - Dnipro 3:0
2. zápas: Dnipro - Slavia 1:1
  Evropská liga 4. předkolo 1. zápas: Slavia - Zorya 2:0
2. zápas: Zorya - Slavia 1:2
Viktoria Plzeň Konferenční liga 2. předkolo 1. zápas: Plzeň - Drita 0:0
2. zápas: Drita - Plzeň 1:2
    3. předkolo 1. zápas: Plzeň - Gzira 4:0
2. zápas: Gzira - Plzeň 0:2
    4. předkolo 1. zápas: Tobol Kostanaj - Plzeň 1:2
2. zápas: Plzeň - Tobol Kostanaj 3:0
Bohemians Praha 1905 Konferenční liga 2. předkolo

1. zápas: Bodö/Glimt - Bohemians 3:0
2. zápas: Bohemians - Bodö/Glimt 2:4


Témata článku: Živé přenosy, Fotbal, AC Sparta Praha, Evropská liga, SK Slavia Praha, Viktoria Plzeň

Určitě si přečtěte