LOH 2024 Paříž: program, výsledky, Češi na LOH

11. července 2024
TWEET SDÍLET
Na konci července začínají Letní olympijské hry v Paříži a fanoušci se mohou těšit na řadu kvalitních sportovních výkonů. Ve hře samozřejmě budou i Češi a my budeme věřit, že přivezou řadu medailí. Podívejte se na program, výsledky, a jak si vedou Češi.
🏆Soutěž LOH 2024 v Paříži
🌎Kde se koná Francie, Paříž
📆Kdy se koná 24. 07. - 11. 08. 2024
📺Kde sledovat ČT sport, ČT sport Plus, Eurosport

Program LOH ∼ Kde sledovat ∼ Vstupenky ∼ Češi na LOH
Program Čechů ∼ Disciplíny  ∼ Maskoti ∼ Sportoviště

Program LOH 2024

Středa 24. července 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
15:00-23:00 Fotbal muži skupinová fáze
15:30-22:00 Rugby muži skupinová fáze

Čtvrtek 25. července 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
09:30-12:30 Lukostřelba ženy kvalifikační kolo
14:15-17:15 Lukostřelba muži kvalifikační kolo
17:00-23:00 Fotbal ženy skupinová fáze
09:00-12:30 Házená ženy skupinová fáze
14:00-17:30 Házená ženy skupinová fáze
19:00-22:30 Házená ženy skupinová fáze
14:00-17:00 Rugby muži skupinová fáze
20:00-23:00 Rugby muži čtvrtfinále

Pátek 26. července 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
Zahajovací ceremoniál

Sobota 27. července 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
11:00-13:30; 15:30-18:00; 20:00-22:30 Sportovní gymnastika muži kvalifikační kolo
08:30-12:00; 14:00-17:30; 19:30-23:00 Badminton muži/ženy/smíšené
dvouhra a čtyřhra
skupinová fáze
11:00-15:15; 17:15-19:00; 21:00-22:45 Basketbal muži skupinová fáze
14:00-16:00; 18:00-20:00; 22:00-00:00 Plážový volejbal muži/ženy skupinová fáze
15:30-17:55; 20:00-22:55 Box ženy 54 kg
ženy 60 kg
muži 63,5 kg
muži 80 kg
1/32-finále nebo 1/16-finále
15:00-19:10 Vodní slalom muži C1, ženy K1 rozjezdy
11:00-12:00 Skoky do vody ženy - synchronizované - 3 m prkno finále
09:30-18:30 Jezdectví všestrannost, drezura  
10:00-16:40; 19:00-22:50 Šerm ženy kord, muži šavle čtvrtfinále, semifinále, finále
15:00-23:00 Fotbal muži skupinová fáze
09:00-12:30; 14:00-17:30; 19:00-22:30 Házená muži skupinová fáze
10:00-15:00; 10:30-15:30; 17:00-22:00; 17:30-22:30 Pozemní hokej muži/ženy skupinová fáze
10:00-14:00; 16:00-19:00 Judo ženy 48 kg
muži 60 kg
vyřazovací fáze, medailová kola
14:30-18:30 Silniční cyklistika muži/ženy individuální časovka, finále
09:00-13:10 Veslování muži a ženy rozplavby
14:30-20:45 Rugby muži semifinále, finále
09:00-13:45 Střelba muži/ženy 10 m vzduchová pistole, smíšené týmy 10 m vzduchová puška kvalifikace
10:30-11:50 Střelba smíšené týmy 10 m vzduchová puška finále
12:00-15:30 Skateboard muži předkola, finále
19:00-04:30 Surfing muži/ženy 1. kolo
11:00-13:00; 20:30-22:30 Plavání ženy 100 m motýlek, ženy 400 m volný způsob, muži 100 m prsa, muži 400 m volný způsob, ženy 4 x 100 m volný způsob, muži 4 x 100 m volný způsob rozplavby, semifinále, finále
15:00-18:00; 20:00-23:00 Stolní tenis muži/ženy jednotlivci, smíšené dvojice předkolo, 1. kolo, 16/finále
12:00-17:00; 19:00-23:00 Tenis muži/ženy jednotlivci úvodní kola
12:00-19:00 Tenis muži/ženy jednotlivci, dvojice úvodní kola
12:00-11:30; 13:00-15:30; 17:00-19:30; 21:00-23:30 Volejbal muži skupinová fáze
14:00-17:00; 18:30-21:30 Vodní pólo ženy skupinová fáze

Neděle 28. července 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
09:30-11:05; 14:15-17:55 Lukostřelba ženy Vyřazovací fáze, medailová kola
09:30-13:20; 14:50-16:30; 18:00-19:40; 21:10-22:50 Sportovní gymnastika ženy kvalifikační kolo
08:30-12:00; 14:00-17:30; 19:30-23:00 Badminton muži/ženy/smíšené
dvouhra a čtyřhra
skupinová fáze
11:00-15:15; 17:15-19:00; 21:00-22:45 Basketbal muži/ženy skupinová fáze
09:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Plážový volejbal muži/ženy skupinová fáze 
11:00-13:10; 15:30-17:40; 20:00-22:10 Box ženy 50 kg
ženy 66 kg
muži 51 kg
muži 57 kg
muži 71 kg
muži 92 kg
1/32-finále nebo kolo 1/16-finále
15:30-18:50 Vodní slalom ženy K1 semifinále, finále
10:30-15:30 Jezdectví všestrannost, terénní jízda  
09:30-16:50; 19:00-23:10 Šerm muži kord, ženy fleret čtvrtfinále, semifinále, finále
17:00-23:00 Fotbal ženy skupinová fáze 
09:00-12:30; 14:00-17:30; 19:00-22:30 Házená ženy skupinová fáze
10:00-15:00; 10:30-15:30; 17:00-22:00; 17:30-22:30 Pozemní hokej ženy/muži skupinová fáze
10:00-14:00; 16:00-19:00 Judo ženy 52 kg
muži 66 kg
vyřazovací fáze, medailová kola
14:00-16:30 Horská cyklistika ženy cross country finále
09:00-13:10 Veslování ženy a muži rozjezdy
15:30-22:00 Rugby ženy skupinová fáze
12:00-19:00 Jachting muži/ženy windsurfing, skiff  
09:15-12:30; 09:30-13:05 Střelba muži/ženy 10 m vzduchová puška, muži/ženy 10 m vzduchová pistole kvalifikace, finále
12:00-15:30; 17:00-19:00 Skateboard ženy předkola
finále
19:00-04:30
(07:00-16:30 času na Tahiti)
Surfing muži/ženy 2. kolo
11:00-13:00; 20:30-22:30 Plavání muži 200 m volný způsob, muži 400 m polohový závod, ženy 100 m prsa, muži 100 m znak, ženy 200 m volný způsob rozplavby, semifinále, finále
10:00-14:00; 16:00-18:00; 20:00-23:00 Stolní tenis muži/ženy dvouhra
smíšené čtyřhry
muži/ženy dvouhra
1. kolo, čtvrtfinále
1. kolo
12:00-17:00; 19:00-23:00 Tenis muži/ženy dvouhra  
12:00-19:00 Tenis muži/ženy dvouhra, čtyřhra  
12:00-11:30; 13:00-15:30; 17:00-19:30; 21:00-23:30 Volejbal ženy skupinová fáze
14:00-17:00; 18:30-21:30 Vodní pólo muži skupinová fáze

Pondělí 29. července 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
09:30-11:05; 14:15-17:55 Lukostřelba muži vyřazovací fáze, medailová kola
17:30-20:30 Sportovní gymnastika muži týmové finále
08:30-12:00; 14:00-17:30; 19:30-23:00 Badminton muži/ženy/smíšené
dvouhra, čtyřhra
skupinová fáze
11:00-15:15; 17:15-19:00; 21:00-22:45 Basketbal ženy skupinová fáze
09:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Plážový volejbal muži/ženy skupinová fáze
11:00-13:10; 15:30-17:40; 20:00-22:10 Box ženy 60 kg
muži 63,5 kg
muži 92 kg
32/finále nebo 16/finále
15:30-18:30 Vodní slalom muži C1 semifinále, finále
11:00-12:00 Skoky do vody muži synchronizované skoky z 10 m prkna finále
11:00-16:30 Jezdectví všestrannost parkur družstva, jednotlivci finále
09:30-16:50;
19:00-23:10
Šerm muži fleret
ženy šavle
čtvrtfinále, semifinále, finále
09:00-12:30; 14:00-17:30; 19:00-22:30 Házená muži skupinová fáze
10:00-15:00; 10:30-15:30; 17:00-22:00; 17:30-22:30 Pozemní hokej muži/ženy skupinová fáze
10:00-14:00; 16:00-19:00 Judo ženy 57 kg
muži 73 kg
vyřazovací fáze, medailová kola
14:00-16:30 Horská cyklistika muži cross country finále
09:30-12:20 Veslování muži a ženy semifinále, rozplavby
14:00-17:00; 20:00-23:00 Rugby ženy skupinová fáze, čtvrtfinále
12:00-19:00 Jachting muži/ženy  
09:15-13:05; 09:30-13:05 Střelba smíšené týmy 10 m vzduchová pistole
muži/ženy 10 m vzduchová puška
kvalifikace, finále
19:00-04:30 Surfing muži/ženy 3. kolo
11:00-13:00
20:30-22:30
Plavání ženy 400 m polohový závod, ženy 100 m znak, muži 800 m volný způsob rozplavby, semifinále, finále
10:00-14:00
16:00-18:00
20:00-23:00
Stolní tenis muži/ženy jednotlivci, smíšené dvojice 1. kolo, semifinále
12:00-17:00;
19:00-23:00
Tenis muži/ženy dvouhry úvodní kola
12:00-19:00 Tenis muži/ženy dvouhry, smíšené čtyřhry úvodní kola
12:00-11:30;
13:00-15:30;
17:00-19:30;
21:00-23:30
Volejbal ženy skupinová fáze
14:00-17:00;
18:30-21:30
Vodní pólo ženy skupinová fáze

Úterý 30. července 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
12:00-15:55; 17:45-20:25 Lukostřelba muži/ženy vyřazovací fáze
18:15-20:30 Sportovní gymnastika ženy týmové finále
08:30-12:00; 14:00-17:30; 19:30-23:00 Badminton muži/ženy jednotlivci skupinová fáze
11:00-15:15; 17:15-19:00; 21:00-22:45 Basketbal muži skupinová fáze
17:30-19:30; 21:00-23:00 Basketbal 3x3 muži/ženy skupinová fáze
09:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Plážový volejbal muži/ženy skupinová fáze
13:25-16:30 BMX freestyle muži/ženy rozjezdy
11:00-13:40 15:30-18:10 20:00-22:40 Box ženy 54 kg
ženy 57 kg
muži 51 kg
muži 80 kg
1/32-finále nebo 1/16-finále
15:00-19:10 Vodní slalom muži K1, ženy C1 rozplavby
11:00-16:30 Jezdectví grand prix drezura kvalifikace
12:00-17:30; 19:30-21:40 Šerm ženy kord semifinále, finále
15:00-23:00 Fotbal muži skupinová fáze
09:00-12:30; 14:00-17:30; 19:00-22:30 Házená ženy skupinová fáze
10:00-15:00; 10:30-15:30; 17:00-22:00; 17:30-22:30 Pozemní hokej muži/ženy skupinová fáze
10:00-14:00; 16:00-19:00 Judo ženy 63 kg
muži 81 kg
vyřazovací fáze, medailová kola
09:30-11:50 Veslování muži a ženy čtvrtfinále, semifinále, rozplavby
14:30-20:45 Rugby ženy zápasy o umístění, semifinále, finále
12:00-19:00 Jachting muži/ženy skiff, windsurfing  
09:30-17:05 Střelba smíšené týmy 10 m vzduchová pistole, muži/ženy trap kvalifikace, finále
19:00-05:15,
(07:00-17:15 Tahiti čas)
Surfing muži/ženy čtvrtfinále, semifinále, finále
11:00-13:00; 20:30-22:30 Plavání ženy 200 m motýlek, muži 100 m volný způsob, ženy 1500 m volný způsob, ženy 100 m volný způsob, muži 200 m prsa, muži štafeta 4 x 200 m volný způsob rozplavby, semifinále, finále
10:00-12:00; 13:30-16:00; 20:00-23:00 Stolní tenis muži/ženy jednotlivci, smíšené dvojice 1. kolo, semifinále, finále
12:00-17:00; 19:00-23:00 Tenis muži/ženy jednotlivci úvodní kola
12:00-19:00 Tenis muži/ženy jednotlivci, dvojice úvodní kola
08:00-10:30 Triatlon muži finále
12:00-11:30; 13:00-15:30; 17:00-19:30; 21:00-23:30 Volejbal muži skupinová fáze
10:30-13:30; 15:00-18:00; 19:30-22:30 Vodní pólo muži skupinová fáze

Středa 31. července 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
12:00-15:55; 17:45-20:25 Lukostřelba muži/ženy vyřazovací fáze
17:30-20:15 Sportovní gymnastika muži individuální finále všestrannost
08:30-12:00; 14:00-17:30; 19:30-23:00 Badminton muži/ženy dvouhra, smíšené čtyřhry skupinová fáze
11:00-15:15; 17:15-19:00; 21:00-22:45 Basketbal muži/ženy skupinová fáze
17:30-19:30; 21:00-23:00 Basketbal 3x3 muži/ženy skupinová fáze
09:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Plážový volejbal muži/ženy skupinová fáze
13:10-16:30 BMX freestyle muži/ženy finále
11:00-13:25; 15:30-18:10; 20:00-22:25 Box ženy 60 kg
ženy 66 kg
muži 57 kg
muži 71kg
1/32-finále nebo 1/16-finále
15:30-18:30 Vodní slalom ženy C1 semifinále, finále
11:00-12:00 Skoky do vody ženy synchronizované - 10 m prkno finále
10:00-15:30 Jezdectví grand prix drezura kvalifikace
12:00-17:30; 19:30-21:40 Šerm muži šavle semifinále, finále
17:00-23:00 Fotbal ženy skupinová fáze
09:00-12:30; 14:00-17:30; 19:00-22:30 Házená muži skupinová fáze
10:00-15:00; 10:30-15:30; 17:00-22:00; 17:30-22:30 Pozemní hokej muži/ženy skupinová fáze
10:00-14:00; 16:00-19:00 Judo ženy 70 kg
muži 90 kg
vyřazovací fáze, medailová kola
09:30-13:10 Veslování muži a ženy finále C, semifinále
12:00-19:00 Jachting muži/ženy skif
09:00-17:05 Střelba muži 50 m puška, muži/ženy trap kvalifikace, finále
19:00-04:30 Surfing muži/ženy rezerva
11:00-13:00; 20:30-22:30 Plavání ženy 200 m prsa, muži 200 m znak, ženy 200 m motýlek rozplavby, semifinále, finále
10:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Stolní tenis muži/ženy jednotlivci 2. kolo, 3. kolo
12:00-17:00; 19:00-23:00 Tenis muži/ženy dvouhra úvodní kola
12:00-19:00 Tenis muži/ženy dvouhra, smíšená čtyřhra úvodní kola
08:00-10:40 Triatlon ženy individuální finále
12:00-11:30; 13:00-15:30; 17:00-19:30; 21:00-23:30 Volejbal muži skupinová fáze
14:00-17:00; 18:30-21:30 Vodní pólo ženy skupinová fáze

Čtvrtek 1. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
09:30-13:25; 15:30-19:25 Lukostřelba muži/ženy vyřazovací fáze
18:15-20:25 Sportovní gymnastika ženy všestrannost individuální finále
07:30-09:05; 09:20-11:05 Atletika muži 20 km chůze
ženy 20 km chůze
finále
08:30-11:00; 13:00-16:30; 18:30-22:00 Badminton muži jednotlivci, ženy dvojice, muži dvojice, ženy jednotlivci, smíšené dvojice osmifinále, čtvrtfinále, semifinále
11:00-15:15; 17:15-19:00; 21:00-22:45 Basketbal ženy skupinová fáze
09:00-11:00; 12:30-14:30; 18:00-20:00; 21:30-23:30 Basketbal 3x3 muži/ženy skupinová fáze
09:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Plážový volejbal muži/ženy skupinová fáze
20:00-22:20 BMX muži/ženy čtvrtfinále, opravná kola
11:00-13:25; 15:30-18:10; 20:00-22:25 Box ženy 50 kg
ženy 75 kg
muži 51 kg
muži 63,5 kg
muži 92 kg
čtvrtfinále
15:30-18:35 Vodní slalom muži K1 semifinále, finále
11:00-14:00 Jezdectví skoky družstva kvalifikace
10:00-17:10; 19:10-22:00 Šerm ženy fleret družstva semifinále
finále
09:00-18:00 Golf muži 1. kolo
09:00-12:30; 14:00-17:30; 19:00-22:30 Házená ženy skupinová fáze
10:00-15:00; 10:30-15:30; 17:00-22:00; 17:30-22:30 Pozemní hokej muži/ženy skupinová fáze
10:00-14:00; 16:00-19:00 Judo ženy 78 kg
muži 100 kg
eliminace, medailová kola
09:30-12:40 Veslování muži a ženy semifinále
12:00-19:00 Jachting muži/ženy windsurfing, skiff, dinghy medailový závod
09:30-10:50; 12:00-13:30 Střelba muži 50 m puška
ženy 50 m puška
finále
kvalifikace
07:30-10:30 Plavání ženy 10 km maraton finále
10:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Stolní tenis muži/ženy jednotlivci 2. kolo, 3. kolo
12:00-17:00; 19:00-23:00 Tenis muži/ženy dvouhra čtvrtfinále, semifinále
12:00-19:00 Tenis muži/ženy dvouhra, čtyřhra čtvrtfinále, semifinále
09:00-11:30; 13:00-15:30; 17:00-19:30; 21:00-23:30 Volejbal ženy skupinová fáze
14:00-17:00; 18:30-21:30 Vodní pólo muži skupinová fáze

Pátek 2. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
09:30-12:05; 14:15-17:25 Lukostřelba smíšené dvojice vyřazovací fáze, finále
10:05; 10:10; 10:15; 10:35; 10:55; 11:05; 11:35; 11:50; 12:15; 18:00; 18:10; 18:15; 18:55; 19:10; 19:45; 20:10; 20:20; 20:50; 21:20 Atletika muži desetiboj 100 m, muži hod kladivem kvalifikace A, ženy skok do výšky kvalifikace, ženy 100 m předkola, muži desetiboj skok daleký, muži 1500 m rozběhy, muži hod kladivem kvalifikace B, ženy 100 m rozběhy, muži desetiboj vrh koulí, muži desetiboj skok do výšky, ženy 5000 m rozběhy, ženy trojskok kvalifikace, ženy hod diskem kvalifikace A, mix štafeta 4 x 400 m rozběhy, ženy 800 m rozběhy, muži vrh koulí kvalifikace, ženy hod diskem kvalifikace B, muži desetiboj 400 m, muži 10 000 m kvalifikace, finále
08:30-13:00; 15:00-22:30 Badminton muži/ženy dvouhra, smíšené čtyřhry čtvrtfinále,
semifinále, finále
11:00-15:15; 17:15-19:00; 21:00-22:45 Basketbal muži skupinová fáze
09:00-11:00; 12:30-14:30; 17:30-19:30; 21:00-23:00 Basketbal 3x3 muži/ženy skupinová fáze
09:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Plážový volejbal muži/ženy skupinová fáze
20:00-22:30 BMX muži/ženy semifinále, finále
15:30-17:55; 20:00-22:40 Box ženy 57 kg
muži 51 kg
muži 80 kg
muži 92 kg
1/32-finále, 1/16-finále,
čtvrtfinále
11:00-12:00 Skoky do vody muži synchronizovaně - 3 m prkno finále
14:00-16:30 Jezdectví skoky družstva finále
12:00-17:30; 19:30-21:40 Šerm muži kord družstva semifinále, finále
15:00-00:00 Fotbal muži čtvrtfinále
09:00-18:00 Golf muži 2. kolo
09:00-12:30; 14:00-17:30; 19:00-22:30 Házená muži skupinová fáze
10:00-15:00; 10:30-15:30; 17:00-22:00; 17:30-22:30 Pozemní hokej muži/ženy skupinová fáze
10:00-14:00; 16:00-19:00 Judo ženy 78 kg
muži 100 kg
vyřazovací kola, medailová kola
09:30-12:50 Veslování muži a ženy finále
12:00-19:00 Jachting muži/ženy windsurfing
09:00-17:05 Střelba muži/ženy skeet, ženy 25 m pistole, muži/ženy trap kvalifikace, finále
07:30-10:30 Surfing muži/ženy rezerva
11:00-13:00; 20:30-22:30 Plavání ženy 200 m prsa, muži 200 m znak, ženy 200 m motýlek rozplavby, semifinále, finále
10:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Stolní tenis muži/ženy dvouhra semifinále
12:00-17:00; 19:00-23:00 Tenis muži/ženy dvouhra, smíšená čtyřhra semifinále, zápas o bronz, finále
12:00-14:30
18:00-20:30
Gymnastika Skoky na trampolíně ženy / muži finále
09:00-11:30; 13:00-15:30; 17:00-19:30; 21:00-23:30 Volejbal muži skupinová fáze
14:00-17:00; 18:30-21:30 Vodní pólo ženy skupinová fáze

Sobota 3. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
09:30-11:15; 13:00-15:20 Lukostřelba ženy vyřazovací fáze, medailová kola
15:30-18:00 Sportovní gymnastika muži prostná, ženy přeskok, muži kůň našíř finále
10:05; 10:10; 10:35; 10:55; 11:10; 11:45; 13:40; 19:10; 19:15; 19:35; 19:50; 20:10; 20:20; 20:55; 21:20; 21:45 Atletika muži desetiboj 110 m překážky, muži skok o tyči kvalifikace, ženy 100 m předkola, muži desetiboj hod diskem, ženy 800 m opravné běhy, muži 100 m rozběhy, muži desetiboj skok o tyči, muži desetiboj hod oštěpem, muži 1500 m opravné běhy, muži vrh koulí finále, ženy 100 m semifinále, muži desetiboj hod oštěpem, ženy trojskok finále, mix štafeta 4 x 400 m finále, ženy 100 m finále, muži desetiboj 1500 m finále kvalifikace, finále
08:30-13:00; 15:00-17:30 Badminton ženy dvouhra, ženy čtyřhra čtvrtfinále, finále
11:00-15:15; 17:15-19:00; 21:00-22:45 Basketbal muži/ženy skupinová fáze
17:30-19:30; 21:30-22:30 Basketbal 3x3 ženy skupinová fáze, play-in kolo
09:00-13:00; 16:00-19:00; 21:00-00:00 Plážový volejbal muži/ženy skupinová fáze, opravné kolo
15:30-17:55; 20:00-22:25 Box ženy 50 kg
ženy 66 kg
muži 57 kg
muži 71 kg
ženy 60 kg
čtvrtfinále, semifinále
15:30-19:15 Vodní slalom muži/ženy kajak cross první kolo, opravné kolo
10:00-16:30 Jezdectví drezura družstva, Grand Prix Special finále
11:30-17:00; 19:00-21:10 Šerm ženy šavle družstva semifinále, finále
15:00-00:00 Fotbal ženy čtvrtfinále
09:00-18:00 Golf muži 3. kolo
09:00-12:30; 14:00-17:30; 19:00-22:30 Házená ženy skupinová fáze
10:00-15:00; 10:30-15:30; 17:00-22:00; 17:30-22:30 Pozemní hokej ženy skupinová fáze
08:00-14:00; 16:00-19:00 Judo smíšená družstva eliminace, semifinále, finále
11:00-18:15 Silniční cyklistika muži silniční závod
09:30-11:40 Veslování muži a ženy finále
12:00-19:00 Jachting muži/ženy/smíšené multihall, dinghy  
09:30-10:50; 09:00-17:05 Střelba ženy 25 m pistole, muži/ženy skeet finále, kvalifikace
07:30-10:30 Surfing muži/ženy rezerva
11:00-13:00; 20:30-22:30 Plavání muži 100 m motýlek, ženy 50 m volný způsob, ženy 200 m polohový závod, ženy 800 m volný způsob, smíšená štafeta 4 x 100 m polohový závod semifinále, finále
13:30-16:00 Stolní tenis ženy jednotlivci medailová kola
12:00-19:00 Tenis muži dvouhra, ženy dvouhra, muži čtyřhra zápas o bronz, finále
09:00-11:30; 13:00-15:30; 17:00-19:30; 21:00-23:30 Volejbal ženy, muži skupinová fáze
10:30-13:30; 15:00-18:00; 19:30-22:30 Vodní pólo muži skupinová fáze

Neděle 4. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
09:30-11:15; 13:00-15:20 Lukostřelba muži individuální eliminace, medailová kola
15:00-17:40 Sportovní gymnastika muži kruhy, ženy bradla, muži přeskok finále
10:05; 10:20; 10:55; 11:00; 11:45; 11:50; 12:35; 19:05; 19:50; 20:00; 20:30; 20:35; 21:10; 21:50 Atletika ženy 3000 m překážky rozběhy, ženy hod kladivem kvalifikace, ženy 200 m rozběhy, muži skok do dálky kvalifikace, ženy hod kladivem kvalifikace, muži 110 m překážky rozběhy, ženy 400 m překážky rozběhy, muži 400 m rozběhy, ženy skok do výšky finále, muži 100 m semifinále, muži hod kladivem finále, ženy 800 m semifinále, muži 1500 m semifinále, muži 100 m finále kvalifikace, finále
08:30-13:00; 15:00-17:30 Badminton muži a ženy dvouhra, muži a ženy čtyřhra semifinále, finále
11:00-15:15; 17:15-19:00; 21:00-22:45 Basketbal muži a ženy skupinová fáze
17:30-19:30; 21:30-22:30 Basketbal 3x3 muži skupinová fáze, play-in kolo
09:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Plážový volejbal muži a ženy skupinová fáze, opravné kolo
11:00-13:25; 15:30-17:55; 20:00-22:25 Box ženy 50 kg
ženy 66 kg
muži 57 kg
muži 71 kg
ženy 60 kg
čtvrtfinále, semifinále
15:30-17:25 Vodní slalom muži a ženy kajak cross první kolo, opravné kolo
10:00-14:00 Jezdectví drezura jednotlivci finále
10:00-17:10; 19:10-22:00 Šerm muži kord družstva semifinále, finále
17:00-23:00 Fotbal ženy čtvrtfinále
09:00-18:00 Golf muži 4. kolo
09:00-12:30; 14:00-17:30; 19:00-22:30 Házená muži skupinová fáze
10:00-15:00; 10:30-15:30; 17:00-22:00; 17:30-22:30 Pozemní hokej muži skupinová fáze
08:00-14:00; 16:00-19:00 Judo muži a ženy, smíšené družstva vyřazovací fáze, semifinále, finále
14:00-18:45 Silniční cyklistika ženy  
09:30-11:40 Veslování muži a ženy finále
12:00-19:00 Jachting muži a ženy kite, dinghy, multihull  
09:30-17:05 Střelba muži 25 m rychlopalná pistole, ženy skeet kvalifikace, finále
07:30-10:30 Surfing muži a ženy  
18:30-20:30 Plavání ženy 50 m volný způsob, muži 1500 m volný způsob, muži štafeta 4 x 100 m polohový závod, ženy štafeta 4 x 100 m polohový závod finále
13:30-16:00 Stolní tenis muži jednotlivci medailová kola
12:00-19:00 Tenis ženy dvojice, muži jednotlivci bronzová, zlatá medailová kola
09:00-11:30; 13:00-15:30; 17:00-19:30; 21:00-23:30 Volejbal ženy skupinová fáze
09:30-12:30; 14:00-17:30; 19:00-22:30 Vodní pólo ženy skupinová fáze

Pondělí 5. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
11:45-15:15 Sportovní gymnastika muži bradla, ženy kladina, muži hrazda, ženy prostná finále
19:30-21:00 Synchronizované plavání týmy technický program finále
10:05; 10:10; 10:40; 10:50; 11:20; 11:35; 11:55; 12:50; 19:00; 19:04; 19:55; 20:35; 20:45; 21:10; 21:45 Atletika muži 400 m překážky rozběhy, muži hod diskem kvalifikace, ženy skok o tyči kvalifikace, ženy 400 m překážky opravné kolo, muži 400 m opravné kolo, muži hod diskem kvalifikace, ženy 400 m rozběhy, ženy 200 m opravné kolo, muži skok o tyči finále, muži 3000 m překážky rozběhy, muži 200 m rozběhy, ženy hod diskem finále, ženy 200 m semifinále, ženy 5000 m finále, ženy 800 m finále kvalifikace, finále
09:45-12:30; 14:30-17:30 Badminton muži a ženy dvouhra medailová kola
17:30-19:30; 21:00-23:30 Basketbal 3x3 muži a ženy semifinále, medailová kola
09:00-11:00; 13:00-15:00; 17:00-19:00; 21:00-23:00 Plážový volejbal muži a ženy osmifinále
15:30-17:30 Vodní slalom muži a ženy kajak cross semifinále, finále
10:00-12:10 15:00-17:00 Skoky do vody ženy 10 m plošina kvalifikace, semifinále
14:00-18:00 Jezdectví skoky jednotlivci kvalifikace
18:00-21:00 21:00-00:00 Fotbal muži semifinále
10:00-15:00 10:30-15:30 17:00-22:00 17:30-22:30 Pozemní hokej ženy čtvrtfinále
12:00-19:00 Jachting muži/ženy kite, dinghy, multihull kvalifikace
9:30-10:50
09:00-16:35
Sportovní střelba muži 25 m pistole
sníšená družstva skeet
finále, kvalifikace a finále
09:00-12:30 14:00-17:30 19:00-22:30 Házená muži skupinová fáze
10:00-12:00 Moderní pětiboj muži a ženy šerm kvalifikační kolo
10:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Sportovní lezení muži bouldering
ženy rychlost
semifinále, kvalifikace
10:00-13:00
15:00-18:00
20:00-23:00
     
17:00-20:20 Dráhová cyklistika muži týmový sprint kvalifikace, ženy týmová stíhačka kvalifikace, muži týmová stíhačka kvalifikace kvalifikační kola
08:00-10:10 Triatlon smíšená štafeta finále
09:00-11:30; 13:00-15:30; 17:00-19:30; 21:00-23:30 Volejbal muži čtvrtfinále
12:00-16:30; 18:30-23:00 Vodní pólo muži skupinová fáze
15:00-17:00; 21:00-22:00 Zápas

muži řecko-římský styl 60 kg,
muži řecko-římský styl 130 kg,
ženy volný styl 68 kg
 

osmifinále, čtvrtfinále, semifinále

Úterý 6. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
19:30-21:00 Synchronizované plavání týmy volný program finále
10:05; 10:20; 10:50; 11:15; 11:20; 11:50; 12:00; 12:30; 19:35; 19:55; 20:07; 20:15; 20:50; 21:10; 21:40 Atletika ženy 1500 m rozběhy, muži hod oštěpem kvalifikace, muži 110 m překážky opravné kolo, ženy skok daleký kvalifikace, ženy 400 m opravné kolo, muži hod oštěpem kvalifikace, muži 400m překážky opravné kolo, muži 200 m opravné kolo, muži 400 m semifinále, ženy hod kladivem finále, ženy 400 m překážky semifinále, muži skok daleký finále, muži 1500 m finále, ženy 3000 m překážky finále, ženy 200 m finále kvalifikace, finále
11:00-13:00; 14:30-16:30; 18:00-20:00; 21:30-23:30 Basketbal muži čtvrtfinále
17:00-19:00; 21:00-23:00 Plážový volejbal muži a ženy čtvrtfinále
21:30-23:30 Box ženy 50 kg
ženy 66 kg
muži 71 kg
ženy 60 kg
semifinále, finále
09:30-14:50 Rychlostní kanoistika muži C2 500 m, muži K1 1000 m, muži K4 500 m, ženy C2 500 m, ženy K1 500 m, ženy K4 500 m rozplavby, čtvrtfinále
10:00-12:00; 15:00-17:00 Skoky do vody muži - 3 m prkno, ženy - 10 m plošina kvalifikace, semifinále
10:00-12:30 Jezdectví skoky jednotlivci finále
18:00-21:00; 21:00-00:00 Fotbal ženy semifinále
09:30-11:30; 13:30-15:30; 17:30-19:30; 21:30-23:30 Házená ženy čtvrtfinále
14:00-16:00; 19:00-21:00 Pozemní hokej muži semifinále
12:00-19:00 Jachting muži/ženy dinghy, kite, smíšené dinghy, multihull medailová kola
12:30-16:00; 17:30-19:00 Skateboard ženy park kvalifikace, finále
10:00-14:00 Sportovní lezení ženy boulder
muži rychlost
semifinále, kvalifikace
10:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Stolní tenis muži a ženy týmy osmifinále, čtvrtfinále
17:30-20:30 Dráhová cyklistika muži týmový sprint, muži týmová stíhačka, ženy týmová stíhačka  kvalifikační kola, finále
09:00-11:30; 13:00-15:30; 17:00-19:30; 21:00-23:30 Volejbal ženy čtvrtfinále
14:00-17:00; 19:00-22:00 Vodní pólo ženy čtvrtfinále
11:00-13:30; 18:15-21:45 Zápas

muži řecko-římský styl 60 kg
muži řecko-římský styl 130 kg
muži řecko-římský styl 77 kg
muži řecko-římský styl 97 kg
ženy volný styl 68 kg
ženy volný styl 50 kg

osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, finále

Středa 7. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
19:30-21:15 Synchronizované plavání týmy akrobatický program finále
07:30-10:50; 10:05; 10:15; 10:25; 11:00; 11:45; 11:50; 12:35; 19:00; 19:05; 19:15; 19:35; 20:02; 20:45; 21:20; 21:40 Atletika maraton chůze smíšená štafeta finále, muži skok vysoký kvalifikace, ženy 100 m překážky rozběhy, ženy hod oštěpem kvalifikace, muži 5000 m rozběhy, muži 800m rozběhy, ženy hod oštěpem kvalifikace, ženy 1500 m opravné kolo, ženy skok o tyči finále, muži 110 m překážky semifinále, muži trojskok kvalifikace, muži 400 m překážky semifinále, muži 200 m semifinále, muži hod diskem finále, ženy 400 m semifinále, muži 400 m finále, muži 3000 m překážky finále kvalifikace, finále
11:00-13:00; 14:30-16:30; 18:00-20:00; 21:30-23:30 Basketbal ženy čtvrtfinále
17:00-19:00; 21:00-23:00 Plážový volejbal muži a ženy čtvrtfinále
21:30-23:30 Box ženy 57 kg
muži +92 kg
muži 63.5 kg
muži 80 kg
semifinále, finále
09:30-15:10 Rychlostní kanoistika muži C1 1000 m, muži K2 500 m, ženy C1 200 m, ženy K2 500 m rozplavby, čtvrtfinále
10:00-12:00; 15:00-17:00 Skoky do vody muži - 3 m prkno, ženy - 3 m prkno kvalifikace, semifinále
09:00-18:00 Golf ženy 1. kolo
09:30-11:30; 13:30-15:30; 17:30-19:30; 21:30-23:30 Házená muži čtvrtfinále
14:00-16:00; 19:00-21:00 Pozemní hokej ženy semifinále
12:00-19:00 Jachting muži/ženy kite, smíšené dinghy, multihull medailová kola
12:30-16:00; 17:30-19:00 Skateboard muži park kvalifikace, finále
10:00-13:15 Sportovní lezení muži a ženy semifinále, kvalifikace
10:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Stolní tenis muži a ženy, týmy čtvrtfinále, semifinále
09:00-12:30; 14:30-17:30; 19:00-21:00; 21:30-23:30 Taekwondo muži 58 kg
ženy 49 kg
rozplavby, čtvrtfinále, semifinále, finále
12:45-15:45; 17:30-20:25 Dráhová cyklistika muži sprint kvalifikace, ženy keirin, ženy týmová stíhačka, muži týmová stíhačka kvalifikační kola, finále
16:00-18:30; 20:00-22:30 Volejbal muži semifinále
14:00-17:00; 19:00-22:00 Vodní pólo muži čtvrtfinále
15:00-17:30; 19:30-22:00 Vzpírání muži 61 kg
ženy 49 kg
finále
11:00-13:30; 18:15-21:45 Zápas muži řecko-římský styl 77 kg
muži řecko-římský styl 97 kg
muži řecko-římský styl 67 kg
muži řecko-římský styl 87 kg
ženy volný styl 50 kg
ženy volný styl 53 kg
osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, finále

Čtvrtek 8. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
10:05-21:45 Atletika ženy sedmiboj 100 m překážky,
ženy hod koulí,
ženy 100 překážky, sedmiboj skok vysoký, ženy 4 x 100 m, muži 4 x 100 m, muži 800 m, ženy sedmiboj hod koulí, ženy 1500 m,
ženy skok do dálky, muži oštěp,
muži 200 m, ženy sedmiboj 200 m, ženy 400 m překážek, muži 110 m překážek
kvalifikace, semifinále, finále
17:30-19:30; 21:00-22:45 Basketbal muži semifinále
09:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Plážový volejbal muži a ženy semifinále
11:00-13:25; 15:30-18:10; 20:00-22:25 Box ženy 75 kg
ženy 54 kg
muži 57 kg
muži 51 kg
semifinále, finále
15:30-18:35 Rychlostní kanoistika muži K1 500 m, ženy K1 500 m, ženy K4 500 m, muži K4 500 m semifinále, finále
09:00-14:00 Skoky do vody muži / ženy - 3 m prkno finále
17:00-20:00 Fotbal muži zápas o bronz
09:00-18:00 Golf ženy 2. kolo
16:30-18:30; 21:30-23:30 Házená ženy semifinále
14:00-16:00; 19:00-21:30 Pozemní hokej muži zápas o bronz, finále
11:00-17:30 Moderní pětiboj muži/ženy šermířská kvalifikace kvalifikace
10:00-13:00; 15:00-18:00 Rytmická gymnastika individuální kvalifikace kvalifikace
07:30-10:30 Jachting muži / ženy kite medailová kola
10:00-13:15 Sportovní lezení ženy boulder
muži rychlost
semifinále
finále
07:30-10:30 Plavání ženy 10 km maraton finále
10:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Stolní tenis muži a ženy týmy semifinále
09:00-12:30; 14:30-17:30; 19:00-21:00; 21:30-23:30 Taekwondo muži 68 kg
ženy 57 kg
kvalifikační kola, čtvrtfinále, semifinále, finále
17:00-20:25 Dráhová cyklistika muži sprint čtvrtfinále
ženy keirin semifinále
muži omniální kolo
čtvrtfinále, semifinále, finále
16:00-18:30; 20:00-22:30 Volejbal ženy semifinále
13:00-16:00; 18:00-21:00 Vodní pólo ženy semifinále
15:00-17:30; 19:30-22:00 Vzpírání ženy 59 kg
muži 73 kg
finále
11:00-13:30; 18:15-21:45 Zápas muži řecko-římský styl 67 kg
muži řecko-římský styl 87 kg
muži volný styl 57 kg
muži volný styl 86 kg
ženy volný styl 53 kg
​ženy volný styl 57 kg
osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, finále

Pátek 9. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
19:30-21:30 Synchronizované plavání páry technický program finále
10:05; 10:40; 11:05; 11:20; 11:30; 11:55; 12:30; 19:30; 19:40; 19:45; 20:00; 20:10; 20:15; 20:55; 21:45 Atletika ženy sedmiboj skok do dálky, muži 4 x 400 m štafeta, ženy 4 x 400 m štafeta, ženy sedmiboj hod oštěpem skupina A, muži 800 m, ženy 100 m překážky, ženy sedmiboj hod oštěpem skupina B, ženy 4 x 100 m štafeta, ženy vrh koulí, muži 4 x 100 m štafeta, ženy 400 m, muži trojskok, ženy sedmiboj 800 m, ženy 10 000 m, muži 400 m překážky kvalifikace, semifinále, finále
17:30-19:30; 21:00-23:00 Basketbal ženy semifinále
21:00-24:00 Plážový volejbal muži / ženy finále
21:30-23:30 Box ženy 50 kg
ženy 66 kg
muži 71 kg
muži 92 kg
finále
16:00-18:10; 20:00-22:00 Breakdance ženy kvalifikace, finále
10:30-14:40 Rychlostní kanoistika muži K2 500 m, ženy C1 200 m, ženy K2 500 m semifinále, finále
10:00-12:00; 15:00-17:00 Skoky do vody muži 10 m věž, ženy - 3 m prkno kvalifikace, semifinále
10:00-12:00; 15:00-17:00 Skoky do vody muži - 10 m věž
ženy - 3 m prkno
kvalifikace
finále
15:00-18:00
19:00-21:30
Fotbal muži zápas o bronz
finále
09:00-18:00 Golf ženy 3. kolo
16:30-18:30; 21:30-23:30 Házená muži semifinále
14:00-16:00; 20:00-22:30 Pozemní Hokej ženy zápas o bronz, finále
13:00-19:00 Moderní pětiboj muži semifinále semifinále
10:00-12:30; 14:30-17:00 Rytmická gymnastika skupiny kvalifikace kvalifikace
07:30-10:30 Plavání muži 10 km maraton finále
10:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Stolní tenis muži týmy zápas o bronz, finále
09:00-12:30; 14:30-17:30; 19:00-21:00; 21:30-23:30 Taekwondo muži 80 kg
ženy 67 kg
osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, finále
14:00-16:00; 18:00-20:15 Dráhová cyklistika muži sprint semifinále, ženy sprint kvalifikace, ženy madison, ženy sprint semifinále semifinále, finále
16:00-18:30; 20:00-22:30 Volejbal muži zápas o 3. místo
13:00-16:00; 18:00-21:00 Vodní pólo muži semifinále
15:00-17:30; 19:30-22:00 Vzpírání muži 89 kg
ženy 71 kg
finále
11:00-13:30; 18:15-21:45 Zápas muži řecko-římský styl 
muži volný styl 57 kg
muži volný styl 74 kg
muži volný styl 86 kg
muži volný styl 125 kg
ženy volný styl 62 kg
osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, finále

Sobota 10. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
19:30-22:00 Synchronizované plavání páry volný program finále
08:00-11:00; 19:10; 19:25; 19:40; 19:45; 20:00; 20:25; 21:12; 21:22 Atletika muži maraton, muži skok vysoký, muži 800 m, ženy hod oštěpem, ženy 100 m překážky, muži 5000 m, ženy 1500 m finále, muži 4 x 400 m štafeta, ženy 4 x 400 m štafeta  finále
11:00-13:00; 21:30-24:00 Basketbal muži zápas o bronz, finále
21:00-24:00 Plážový volejbal muži nebo ženy finále
21:30-23:30 Box ženy 57 kg
ženy 75 kg
muži 57 kg
muži +92 kg
finále
16:00-18:10; 20:00-22:00 Breakdance muži jednotlivci kvalifikace, finále
10:30-14:20 Rychlostní kanoistika muži C1 1000 m, muži K1 1000 m, ženy K1 500 m semifinále, finále
10:00-12:00; 15:00-17:00 Skoky do vody muži - 10 m věž semifinále
finále
17:00-20:30 Fotbal ženy finále
09:00-18:00 Golf ženy 4. kolo (o medaile)
10:00-12:00; 15:00-17:00 Házená ženy zápas o bronz, finále
09:30-15:30; 17:30-20:00 Moderní pětiboj ženy, muži semifinále, finále
14:00-15:45 Rytmická gymnastika skupiny finále
10:00-13:30 Sportovní lezení ženy boulder finále
10:00-13:00; 15:00-18:00; 20:00-23:00 Stolní tenis ženy týmy zápas o 3. místo, finále
09:00-12:30; 14:30-17:30; 19:00-21:00; 21:30-23:30 Taekwondo muži +80 kg
ženy +67 kg
kvalifikace, čtvrtfinále, semifinále, finále
17:00-20:20 Dráhová cyklistika muži keirin, ženy sprint 1. kolo, čtvrtfinále
finále
13:00-15:45; 17:15-19:45 Volejbal muži a ženy zápas o bronz, finále
09:00-12:00; 14:00-21:00 Vodní pólo ženy a muži zápasy o bronz, finále, kvalifikační zápasy
11:30-14:00; 16:00-18:30; 20:30-23:00 Vzpírání muži 102 kg
ženy 81 kg
muži +102 kg
finále
11:00-13:30; 18:15-21:45 Zápas muži volný styl 65 kg
muži volný styl 74 kg
muži volný styl 97 kg
muži volný styl 125 kg
ženy volný styl 62 kg
ženy volný styl 76 kg
čtvrtfinále, semifinále, finále

Neděle 11. srpna 2024

Čas Sport Disciplína Fáze
08:00-11:15 Atletika ženy maraton finále
11:30-13:30; 15:30-18:00 Basketbal ženy zápas o bronz, finále
09:00-11:00; 13:30-16:00 Házená muži zápas o bronz, finále
11:00-13:30 Moderní pětiboj ženy finále finále
11:00-14:40 Dráhová cyklistika muži keirin, ženy sprint, ženy omnium semifinále, finále
13:00-15:45 Volejbal ženy finále
09:00-12:00; 14:00-15:50 Vodní pólo muži zápas o bronz, finále
11:30-14:00 Vzpírání ženy +81 kg finále
11:00-14:15 Zápas muži volný styl 65 kg
muži volný styl 97 kg
ženy volný styl 76 kg
semifinále, finále
Závěrečný ceremoniál

Kde sledovat LOH 2024 v Paříži?

Sledování tohoto svátku sportu bude tradičně vysílat Česká televize a její kanál ČT sport. Online vysílání obstará ČT sport Plus. Pokud by někomu snad vadilo vysílání České televize, tak je tu možnost olympiádu sledovat na placeném kanále Eurosport.

Vstupenky na Letní olympijské hry v Paříži 2024

Vstupenky na největší sportovní akci roku 2024 šly do prodeje v několika fázích. První fáze přišly se zvláštním systémem, jak získat lístky. Museli jste se registrovat a následně jste byli zařazeni do slosování. Pokud se na vás usmálo štěstí, tak jste mohli vstupenky získat. 

Koncem roku 2023 organizátoři uvolnili dalších 400 tisíc lístku volně k prodeji bez jakéhokoliv slosování. Vstupenky na určité sporty jsou k dispozici ještě nyní. Ceny začínají na 15 €, ale mohou končit i na několika tisících. Záleží nejen na destinaci, ale i popularitě sportu.

Vstupenky lze zakoupit zde

Češi na Letních olympijských hrách 

I letos se dočkáme na Olympiádě mnoha Čechů. Několik z nich se bude prát o medaile, protože patří mezi favority ve své disciplíně. Jsou jistě mezi nimi David Schweiner a Ondřej Perušič v plážovém volejbale, Lukáš Krpálek v judu, Adam Ondra ve sportovním lezení, Jakub Vadlejch v hodu oštěpem a další.

Jméno Disciplína
Karolína Maňasová Atletika - běh 100 m
Tomáš Němejc Atletika - běh 200 m
Eduard Kubelík Atletika - běh 200 m
Ondřej Macík Atletika - běh 200 m
Lada Vondrová Atletika - běh 400 m
Lurdes Gloria Manuel Atletika - běh 400 m
Tereza Petržilková Atletika - běh 400 m
Matěj Krsek Atletika - běh 400 m
Nikoleta Jíchová Atletika - běh 400 m př.
Vít Müller Atletika - běh 400 m př.
Jakub Dudycha Atletika - běh 800 m
Kristiina Sasínek Mäki Atletika - běh 1 500 m
Tomáš Habarta Atletika - běh 3 000 m př.
Moira Stewartová Atletika - maraton
Tereza Hrochová Atletika - maraton
Vít Hlaváč Atletika - chůze (mix štafeta)
Eliška Martínková Atletika - chůze 20 km
Tomáš Staněk Atletika - vrh koulí
Jakub Vadlejch Atletika - hod oštěpem
Nikola Ogrodníková Atletika - hod oštěpem
Petra Sičaková Atletika - hod oštěpem
Volodymyr Myslyvčuk Atletika - hod kladivem
Patrik Hájek Atletika - hod kladivem
Amálie Švábíková Atletika - skok o tyči
David Holý Atletika - skok o tyči
Matěj Ščerba Atletika - skok o tyči
Michaela Hrubá Atletika - skok vysoký
Jan Štefela Atletika - skok vysoký
Radek Juška Atletika - skok daleký
Petr Meindlschmid Atletika - skok daleký
Adam Mendrek Badminton - čtyřhra
Ondřej Král Badminton - čtyřhra
Tereza Švábíková Badminton - dvouhra
Jan Louda Badminton - dvouhra
Iveta Miculyčová Cyklistika - BMX freestyle
Mathias Vacek Cyklistika - silniční
Julia Kopecky Cyklistika - silniční
Denis Rugovac Cyklistika - dráhová (omnium)
Jan Voneš Cyklistika - dráhová (madison)
Jan Voneš Cyklistika - dráhová (omnium)
Ondřej Cink Cyklistika - MTB
Adéla Holubová Cyklistika - MTB
Klára Davidson Spilková Golf - jednotlivkyně
Sára Kousková Golf - jednotlivkyně
Kateřina Švíková Jachting - iQFoil
Zosia Burska Jachting - 49erFX
Sára Tkadlecová Jachting - 49erFX
Miroslav Trunda Jezdectví - všestrannost
Miloslav Příhoda Jezdectví - všestrannost
Renata Zachová Judo - do 63 kg
David Klammert Judo - do 90 kg
Lukáš Krpálek Judo - nad 100 kg
Martin Fuksa Kanoistika - C1 1000 m
Petr Fuksa Kanoistika - C2 500 m
Petr Fuksa Kanoistika - C2 500 m
Josef Dostál Kanoistika - K1 1000 m
Anežka Paloudová Kanoistika - K1 500 m
Daniel Havel Kanoistika - K2 500 m
Jakub Špicar Kanoistika - K2 500 m
Marie Horáčková Lukostřelba - jednotlivkyně
Adam Li Lukostřelba - smíšený tým
Adam Li Lukostřelba - jednotlivec
Lucie Hlaváčková Moderní pětiboj
Veronika Novotná Moderní pětiboj
Marek Grycz Moderní pětiboj
Martin Vlach Moderní pětiboj
Daniel Gracík Plavání - 100 m motýlek
Miroslav Knedla Plavání - 100 m znak
Kristýna Horská Plavání - 200 m prsa
Barbora Seemanová Plavání - 100 m volně
Barbora Seemanová Plavání - 200 m volně
Barbora Seemanová Plavání - 400 m volně
Barbora Seemanová Plavání - 100 m motýlek
Barbora Seemanová Plavání - 200 m polohově
Martin Straka Plavání (dálkové) - 10 km
Ondřej Perušič Plážový volejbal
David Schweiner Plážový volejbal
Barbora Hermannová Plážový volejbal
Marie-Sára Štochlová Plážový volejbal
Soňa Artamonova Sport. gymnastika - víceboj
Adam Ondra Sportovní lezení - kombinace
Hana Matelová Stolní tenis - jednotlivkyně
Veronika Blažíčková Střelba - 50 m malor., 3 pozice
Veronika Blažíčková Střelba - 10 m vzduch. puška
Jiří Přívratský Střelba - 10 m vzduch. puška (mix)
Jiří Přívratský Střelba - 10 m vzduch. puška
Petr Nymburský Střelba - 50 m malor., 3 pozice
František Smetana Střelba - 10 m vzduch. puška
Martin Podhráský Střelba - 25 m rychlopal. pistole
Matěj Rampula Střelba - 25 m rychlopal. pistole
Jiří Lipták Střelba - 10 m vzduch. pistole
Jiří Lipták Střelba - trap
Barbora Šumová Střelba - skeet
Jakub Tomeček Střelba - skeet (mix)
Jakub Tomeček Střelba - skeet
Alexander Choupenitch Šerm - fleret
Jiří Beran Šerm - kord
Jiří Beran Šerm - kord (tým)
Jakub Jurka Šerm - kord
Martin Rubeš Šerm - kord
Martin Rubeš Šerm - kord (tým)
Dominika Hronová Šerm - kord (tým)
Dominika Hronová Taekwondo - do 57 kg
Petra Štolbová Taekwondo - nad 67 kg
Petra Kuříková Triatlon
Pavlína Flamíková Veslování - dvojka bez korm.
Radka Novotníková Veslování - dvojka bez korm.
Miroslav Vraštil Veslování - dvojskif lehkých vah
Jiří Šimánek Veslování - dvojskif lehkých vah
Lenka Lukšová Veslování - dvojskif
Anna Šantrůčková Veslování - dvojskif
Lukáš Rohan Vodní slalom - C1
Gabriela Satková Vodní slalom - C1
Gabriela Satková Vodní slalom - kayakcross
Jiří Prskavec Vodní slalom - K1
Jiří Prskavec Vodní slalom - kayakcross
Antonie Galušková Vodní slalom - K1
Antonie Galušková Vodní slalom - kayakcross
Tereza Fišerová Vodní slalom - kayakcross
Kamil Kučera Vzpírání - nad 102 kg
Artur Omarov Zápas - řecko-římský (97 kg)

Kdy jsou na programu Češi?

Datum a čas Sportovec Sport Disciplína Výsledek
25. 07. 2024,
09:30
Marie Horáčková Lukostřelba soutěž jednotlivců
(Rozřazovací kolo)
 
25. 07. 2024, 14:15 Adam Li Lukostřelba reflexní luk
(Rozřazovací kolo)
 
27. 07. 2024, 09:00 Tým (smíšené) Sportovní střelba 10 m vzduchová puška
smíšený tým (Kvalifikace)
 
27. 07. 2024, 09:30 Miloslav Příhoda Všestrannost soutěž jednotlivců (1. část - drezúra)  
27. 07. 2024, 09:30 Miroslav Trunda Všestrannost soutěž jednotlivců (1. část - drezúra)  
27. 07. 2024, 11:00 Barbora Seemanová Plavání 100 m motýlek (Rozplavba)  
27. 07. 2024, 11:00 Jan Louda Badminton dvouhra (1. hrací den)  
27. 07. 2024, 11:00 Tereza Švábíková Badminton dvouhra (1. hrací den)  
27. 07. 2024, 11:00 Tým (muži) Badminton čtyřhra (1. hrací den)  
27. 07. 2024, 12:00 Barbora Krejčíková Tenis dvouhra (1. kolo)  
27. 07. 2024, 12:00 Jakub Menšík Tenis dvouhra (1. kolo)  
27. 07. 2024, 12:00 Karolína Muchová Tenis dvouhra (1. kolo)  
27. 07. 2024, 12:00 Linda Nosková Tenis dvouhra (1. kolo)  
27. 07. 2024, 12:00 Markéta Vondroušová Tenis dvouhra (1. kolo)  
27. 07. 2024, 12:00 Tomáš Macháč Tenis dvouhra (1. kolo)  
27. 07. 2024, 12:00 Tým (muži) Tenis čtyřhra (1. kolo)  
27. 07. 2024, 12:00 Tým (ženy) Tenis čtyřhra (1. kolo)  
27. 07. 2024, 12:00 Tým (ženy) Veslování dvojskif (2x) (Rozjížďka)  
27. 07. 2024, 12:00 Tým (ženy) Tenis čtyřhra (1. kolo)  
27. 07. 2024, 14:30 Julia Sophie Kopecký Silniční cyklistika časovka jednotlivkyň (Závod)  
27. 07. 2024, 15:00 Antonie Galušková Vodní slalom K1 závod (Kvalifikace)  
27. 07. 2024, 15:00 Lukáš Rohan Vodní slalom C1 závod (Kvalifikace)  
27. 07. 2024, 16:34 Mathias Vacek Silniční cyklistika časovka jednotlivců (Závod)  
28. 07. 2024, 09:00 Tým (muži) Veslování dvojskif lehkých vah (2x) (Rozjížďka)  
28. 07. 2024, 09:00 Tým (ženy) Veslování dvojka bez kormidelníka (2-) (Rozjížďka)  
28. 07. 2024, 09:15 Veronika Blažíčková Sportovní střelba 10 m vzduchová puška (Kvalifikace)  
28. 07. 2024, 09:30 Soňa Artamonova Sportovní gymnastika víceboj jednotlivkyň (Kvalifikace)  
28. 07. 2024, 10:00 Jakub Jurka Šerm kord (1. kolo)  
28. 07. 2024, 10:00 Jiří Beran Šerm kord (1. kolo)  
28. 07. 2024, 10:00 Martin Rubeš Šerm kord (1. kolo)  
28. 07. 2024, 11:00 Barbora Seemanová Plavání 200 m volný způsob (Rozplavba)  
28. 07. 2024, 11:00 Jan Louda Badminton dvouhra (2. hrací den)  
28. 07. 2024, 11:00 Kristýna Horská Plavání 100 m prsa (Rozplavba)  
28. 07. 2024, 11:00 Miroslav Knedla Plavání 100 m znak (Rozplavba)  
28. 07. 2024, 11:00 Tereza Švábíková Badminton dvouhra (2. hrací den)  
28. 07. 2024, 11:00 Tým (muži) Badminton čtyřhra (2. hrací den)  
28. 07. 2024, 11:15 František Smetana Sportovní střelba 10 m vzduchová puška (Kvalifikace)  
28. 07. 2024, 11:15 Jiří Přívratský Sportovní střelba 10 m vzduchová puška (Kvalifikace)  
28. 07. 2024, 13:00 Miloslav Příhoda Všestrannost soutěž jednotlivců (2. část - terénní jízda)  
28. 07. 2024, 13:00 Miroslav Trunda Všestrannost soutěž jednotlivců (2. část - terénní jízda)  
28. 07. 2024, 14:10 Adéla Holubová Horská kola závod (Závod)  
28. 07. 2024, 17:00 Tým (muži) Plážový volejbal turnaj 24 týmů (Zápas vs. Kanada (Schachter/Dearing))  
28. 07. 2024, 22:00 Tým (ženy) Plážový volejbal turnaj 24 týmů (Zápas vs. USA (Hughes/Cheng))  
28. 07. 2024 Kateřina Švíková Jachting RS:X - Windsurfer (1. závodní den)  
28. 07. 2024 Tým (ženy) Jachting 49er FX - Skiff (1. závodní den)  
29. 07. 2024, 09:00 Jiří Lipták Sportovní střelba trap (Kvalifikace - DEN 1)  
29. 07. 2024, 09:30 Alexander Choupenitch Šerm fleret (1. kolo)  
29. 07. 2024, 11:00 Jan Louda Badminton dvouhra (3. hrací den)  
29. 07. 2024, 11:00 Miloslav Příhoda Všestrannost soutěž jednotlivců (3. část - skoky)  
29. 07. 2024, 11:00 Miroslav Trunda Všestrannost soutěž jednotlivců (3. část - skoky)  
29. 07. 2024, 11:00 Tereza Švábíková Badminton dvouhra (3. hrací den)  
29. 07. 2024, 11:00 Tým (muži) Badminton čtyřhra (3. hrací den)  
29. 07. 2024, 12:00 Tým (smíšené) Tenis smíšená čtyřhra (1. kolo)  
29. 07. 2024, 14:10 Ondřej Cink Horská kola závod (Závod)  
29. 07. 2024 Kateřina Švíková Jachting RS:X - Windsurfer (2. závodní den)  
29. 07. 2024 Tým (ženy) Jachting 49er FX - Skiff (2. závodní den)  
30. 07. 2024, 10:00 Renata Zachová Judo - 63 kg (1. kolo)  
30. 07. 2024, 11:00 Barbora Seemanová Plavání 100 m volný způsob (Rozplavba)  
30. 07. 2024, 11:00 Daniel Gracík Plavání 100 m volný způsob (Rozplavba)  
30. 07. 2024, 11:00 Jan Louda Badminton dvouhra (4. hrací den)  
30. 07. 2024, 11:00 Tereza Švábíková Badminton dvouhra (4. hrací den)  
30. 07. 2024, 11:00 Tým (muži) Badminton čtyřhra (4. hrací den)  
30. 07. 2024, 12:00 Adam Li Lukostřelba reflexní luk (Vyřazovací část)  
30. 07. 2024, 12:26 Marie Horáčková Lukostřelba soutěž jednotlivců (Vyřazovací část)  
30. 07. 2024, 13:25 Iveta Miculyčová BMX freestyle park (Kvalifikace)  
30. 07. 2024, 15:00 Gabriela Satková Vodní slalom C1 závod (Kvalifikace)  
30. 07. 2024, 15:30 Jiří Prskavec Vodní slalom K1 závod (Kvalifikace)  
30. 07. 2024 Jiří Lipták Sportovní střelba trap (Kvalifikace - DEN 2)  
30. 07. 2024 Kateřina Švíková Jachting RS:X - Windsurfer (3. závodní den)  
30. 07. 2024 Tým (ženy) Jachting 49er FX - Skiff (3. závodní den)  
31. 07. 2024, 08:00 Petra Kuříková Triatlon individuální závod (Závod)  
31. 07. 2024, 09:00 Jiří Přívratský Sportovní střelba 50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace)  
31. 07. 2024, 09:00 Petr Nymburský Sportovní střelba 50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace)  
31. 07. 2024, 09:00 Tým (muži) Plážový volejbal turnaj 24 týmů (Zápas vs. Rakousko (Hörl/Horst))  
31. 07. 2024, 10:00 David Klammert Judo - 90 kg (1. kolo)  
31. 07. 2024, 11:00 Jan Louda Badminton dvouhra (5. hrací den)  
31. 07. 2024, 11:00 Kristýna Horská Plavání 200 m prsa (Rozplavba)  
31. 07. 2024, 11:00 Tereza Švábíková Badminton dvouhra (5. hrací den)  
31. 07. 2024, 11:00 Tým (muži) Badminton čtyřhra (5. hrací den)  
31. 07. 2024, 11:00 Tým (ženy) Plážový volejbal turnaj 24 týmů (Zápas vs. Německo (Müller/Tillmann))  
31. 07. 2024 Kateřina Švíková Jachting RS:X - Windsurfer (4. závodní den)  
31. 07. 2024 Tým (ženy) Jachting 49er FX - Skiff (4. závodní den)  
01. 08. 2024 Kateřina Švíková Jachting RS:X - Windsurfer (5. závodní den)  
01. 08. 2024, 09:20 Eliška Martínková Atletika 20 km chůze (Závod)  
01. 08. 2024, 12:00 Veronika Blažíčková Sportovní střelba 50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace)  
02. 08. 2024, 09:00 Jakub Tomeček Sportovní střelba skeet (Kvalifikace - DEN 1)  
02. 08. 2024, 09:30 Tým (smíšené) Lukostřelba reflexní luk (Vyřazovací část)  
02. 08. 2024, 10:00 Lukáš Krpálek Judo + 100 kg (1. kolo)  
02. 08. 2024, 10:10 Patrik Hájek Atletika hod kladivem (Kvalifikace)  
02. 08. 2024, 10:10 Volodymyr Myslyvčuk Atletika hod kladivem (Kvalifikace)  
02. 08. 2024, 10:15 Michaela Hrubá Atletika skok vysoký (Kvalifikace)  
02. 08. 2024, 10:35 Karolína Maňasová Atletika 100 m (Předkolo)  
02. 08. 2024, 11:00 Barbora Seemanová Plavání 200 m individuální polohový závod (Rozplavba)  
02. 08. 2024, 11:00 Daniel Gracík Plavání 100 m motýlek (Rozplavba)  
02. 08. 2024, 11:50 Karolína Maňasová Atletika 100 m (Rozběh)  
02. 08. 2024, 12:00 Tým (ženy) Plážový volejbal turnaj 24 týmů (Zápas vs. Francie (Vieira/Chamereau))  
02. 08. 2024, 13:30 Tým (muži) Šerm tým kord (Čtvrtfinále)  
02. 08. 2024, 15:30 Antonie Galušková Vodní slalom kayak cross (Časovka)  
02. 08. 2024, 15:30 Tereza Fišerová Vodní slalom kayak cross (Časovka)  
02. 08. 2024, 16:40 Jiří Prskavec Vodní slalom kayak cross (Časovka)  
02. 08. 2024, 16:40 Lukáš Rohan Vodní slalom kayak cross (Časovka)  
02. 08. 2024, 17:40 Tomáš Staněk Atletika vrh koulí (Kvalifikace)  
02. 08. 2024, 21:00 Tým (muži) Plážový volejbal turnaj 24 týmů (Zápas vs. Brazílie (Evandro/Arthur))  
03. 08. 2024 Barbora Šumová Sportovní střelba skeet (Kvalifikace - DEN 1)  
03. 08. 2024 Jakub Tomeček Sportovní střelba skeet (Kvalifikace - DEN 2)  
03. 08. 2024, 10:10 David Holý Atletika skok o tyči (Kvalifikace)  
03. 08. 2024, 10:10 Matěj Ščerba Atletika skok o tyči (Kvalifikace)  
03. 08. 2024, 11:00 Mathias Vacek Silniční cyklistika silniční závod (Závod)  
03. 08. 2024, 15:30 Antonie Galušková Vodní slalom kayak cross (1. kolo)  
03. 08. 2024, 15:30 Tereza Fišerová Vodní slalom kayak cross (1. kolo)  
03. 08. 2024, 16:40 Jiří Prskavec Vodní slalom kayak cross (1. kolo)  
03. 08. 2024, 16:40 Lukáš Rohan Vodní slalom kayak cross (1. kolo)  
03. 08. 2024, 19:50 Karolína Maňasová Atletika 100 m (Semifinále)  
03. 08. 2024, 21:20 Karolína Maňasová Atletika 100 m (Finále)  
04. 08. 2024, 09:00 Matěj Rampula Sportovní střelba 25 m rychlopalná pistole (Kvalifikace)  
04. 08. 2024, 09:30 Barbora Šumová Sportovní střelba skeet (Kvalifikace - DEN 2)  
04. 08. 2024, 11:00 Petr Meindlschmid Atletika skok daleký (Kvalifikace)  
04. 08. 2024, 11:00 Radek Juška Atletika skok daleký (Kvalifikace)  
04. 08. 2024, 14:00 Julia Sophie Kopecký Silniční cyklistika silniční závod (Závod)  
04. 08. 2024, 15:30 Jiří Prskavec Vodní slalom kayak cross (Rozjížďka)  
04. 08. 2024, 15:30 Lukáš Rohan Vodní slalom kayak cross (Rozjížďka)  
04. 08. 2024, 16:45 Antonie Galušková Vodní slalom kayak cross (Rozjížďka)  
04. 08. 2024, 16:45 Tereza Fišerová Vodní slalom kayak cross (Rozjížďka)  
04. 08. 2024, 19:05 Matěj Krsek Atletika 400 m (Rozběh)  
04. 08. 2024, 19:50 Michaela Hrubá Atletika skok vysoký (Finále)  
04. 08. 2024, 20:30 Patrik Hájek Atletika hod kladivem (Finále)  
04. 08. 2024, 20:30 Volodymyr Myslyvčuk Atletika hod kladivem (Finále)  
05. 08. 2024, 09:00 Tým (smíšené) Sportovní střelba skeet mix (Kvalifikace)  
05. 08. 2024, 10:00 Adam Ondra Sportovní lezení kombinace boulderingu a lezení na obtížnost (Semifinále boulder)  
05. 08. 2024, 10:00 Lada Vondrová Atletika 400 m (Rozběh)  
05. 08. 2024, 10:05 Vít Müller Atletika 400 m překážek (1. kolo)  
05. 08. 2024, 10:40 Amálie Švábíková Atletika skok o tyči (Kvalifikace)  
05. 08. 2024, 11:20 Matěj Krsek Atletika 400 m (Opravy)  
05. 08. 2024, 11:55 Lurdes Gloria Manuel Atletika 400 m (Rozběh)  
05. 08. 2024, 11:55 Tereza Petržilková Atletika 400 m (Rozběh)  
05. 08. 2024, 19:00 David Holý Atletika skok o tyči (Finále)  
05. 08. 2024, 19:00 Matěj Ščerba Atletika skok o tyči (Finále)  
05. 08. 2024, 19:04 Tomáš Habarta Atletika 3000 m steeplechase (Rozběh)  
05. 08. 2024, 19:55 Eduard Kubelík Atletika 200 m (Rozběh)  
05. 08. 2024, 19:55 Ondřej Macík Atletika 200 m (Rozběh)  
05. 08. 2024, 19:55 Tomáš Němejc Atletika 200 m (Rozběh)  
06. 08. 2024, 10:00 Jakub Vadlejch Atletika hod oštěpem (Kvalifikace)  
06. 08. 2024, 10:05 Kristiina Sasínek Mäki Atletika 1500 m (Rozběh)  
06. 08. 2024, 10:30 Tým (muži) Rychlostní kanoistika C2 500 m (Rozjížďka)  
06. 08. 2024, 11:30 Tereza Petržilková Atletika 400 m (Opravy)  
06. 08. 2024, 11:30 Artur Omarov Zápas řecko-římský styl 97 kg (Osmifinále)  
06. 08. 2024, 11:30 Tým (muži) Rychlostní kanoistika K2 500 m (Rozjížďka)  
06. 08. 2024, 12:00 Vít Müller Atletika 400 m překážek (Opravy)  
06. 08. 2024, 12:30 Eduard Kubelík Atletika 200 m (Opravy)  
06. 08. 2024, 12:30 Ondřej Macík Atletika 200 m (Opravy)  
06. 08. 2024, 12:30 Tomáš Němejc Atletika 200 m (Opravy)  
06. 08. 2024, 19:35 Matěj Krsek Atletika 400 m (Semifinále)  
06. 08. 2024, 20:20 Petr Meindlschmid Atletika skok daleký (Finále)  
06. 08. 2024, 20:20 Radek Juška Atletika skok daleký (Finále)  
07. 08. 2024, 07:30 Tým (smíšené) Atletika chůze mix štafeta (Závod)  
07. 08. 2024, 09:00 Klára Davidson Spilková Golf soutěž jednotlivkyň (1. kolo)  
07. 08. 2024, 09:00 Sára Kousková Golf soutěž jednotlivkyň (1. kolo)  
07. 08. 2024, 09:30 Anežka Paloudová Rychlostní kanoistika K1 500 m (Rozjížďka)  
07. 08. 2024, 10:00 Adam Ondra Sportovní lezení kombinace boulderingu a lezení na obtížnost (Semifinále obtížnost)  
07. 08. 2024, 10:05 Jan Štefela Atletika skok vysoký (Kvalifikace)  
07. 08. 2024, 10:25 Nikola Ogrodníková Atletika hod oštěpem (Kvalifikace)  
07. 08. 2024, 10:25 Petra Sičaková Atletika hod oštěpem (Kvalifikace)  
07. 08. 2024, 10:40 Josef Dostál Rychlostní kanoistika K1 1000 m (Rozjížďka)  
07. 08. 2024, 11:40 Martin Fuksa Rychlostní kanoistika C1 1000 m (Rozjížďka)  
07. 08. 2024, 11:55 Jakub Dudycha Atletika 800 m (Kvalifikace)  
07. 08. 2024, 12:45 Kristiina Sasínek Mäki Atletika 1500 m (Opravy)  
07. 08. 2024, 19:00 Amálie Švábíková Atletika skok o tyči (Finále)  
07. 08. 2024, 19:35 Vít Müller Atletika 400 m překážek (Semifinále)  
07. 08. 2024, 20:02 Eduard Kubelík Atletika 200 m (Semifinále)  
07. 08. 2024, 20:02 Ondřej Macík Atletika 200 m (Semifinále)  
07. 08. 2024, 20:02 Tomáš Němejc Atletika 200 m (Semifinále)  
07. 08. 2024, 20:45 Tereza Petržilková Atletika 400 m (Semifinále)  
07. 08. 2024, 21:20 Matěj Krsek Atletika 400 m (Finále)  
07. 08. 2024, 21:40 Tomáš Habarta Atletika 3000 m steeplechase (Finále)  
08. 08. 2024, 09:00 Klára Davidson Spilková Golf soutěž jednotlivkyň (2. kolo)  
08. 08. 2024, 09:00 Sára Kousková Golf soutěž jednotlivkyň (2. kolo)  
08. 08. 2024, 09:10 Dominika Hronová Taekwondo do 57 kg (Osmifinále)  
08. 08. 2024, 11:00 Marek Grycz Moderní pětiboj soutěž jednotlivců (Kvalifikace)  
08. 08. 2024, 11:00 Martin Vlach Moderní pětiboj soutěž jednotlivců (Kvalifikace)  
08. 08. 2024, 12:00 Jakub Dudycha Atletika 800 m (Opravy)  
08. 08. 2024, 14:30 Lucie Hlaváčková Moderní pětiboj soutěž jednotlivkyň (Kvalifikace)  
08. 08. 2024, 14:30 Veronika Novotná Moderní pětiboj soutěž jednotlivkyň (Kvalifikace)  
08. 08. 2024, 19:35 Kristiina Sasínek Mäki Atletika 1500 m (Semifinále)  
08. 08. 2024, 20:25 Jakub Vadlejch Atletika hod oštěpem (Finále)  
08. 08. 2024, 20:30 Eduard Kubelík Atletika 200 m (Finále)  
08. 08. 2024, 20:30 Ondřej Macík Atletika 200 m (Finále)  
08. 08. 2024, 20:30 Tomáš Němejc Atletika 200 m (Finále)  
09. 08. 2024, 07:30 Martin Straka Dálkové plavání 10 km (Závod)  
09. 08. 2024, 09:00 Klára Davidson Spilková Golf soutěž jednotlivkyň (3. kolo)  
09. 08. 2024, 09:00 Sára Kousková Golf soutěž jednotlivkyň (3. kolo)  
09. 08. 2024, 11:30 Jakub Dudycha Atletika 800 m (Semifinále)  
09. 08. 2024, 13:00 Marek Grycz Moderní pětiboj soutěž jednotlivců (Semifinále)  
09. 08. 2024, 13:00 Martin Vlach Moderní pětiboj soutěž jednotlivců (Semifinále)  
09. 08. 2024, 20:00 Tereza Petržilková Atletika 400 m (Finále)  
09. 08. 2024, 21:45 Vít Müller Atletika 400 m překážek (Finále)  
10. 08. 2024, 09:00 Klára Davidson Spilková Golf soutěž jednotlivkyň (4. kolo)  
10. 08. 2024, 09:00 Sára Kousková Golf soutěž jednotlivkyň (4. kolo)  
10. 08. 2024, 09:10 Petra Štolbová Taekwondo nad 67 kg (Osmifinále)  
10. 08. 2024, 09:30 Lucie Hlaváčková Moderní pětiboj soutěž jednotlivkyň (Semifinále)  
10. 08. 2024, 09:30 Veronika Novotná Moderní pětiboj soutěž jednotlivkyň (Semifinále)  
10. 08. 2024, 17:30 Marek Grycz Moderní pětiboj soutěž jednotlivců (Finále)  
10. 08. 2024, 17:30 Martin Vlach Moderní pětiboj soutěž jednotlivců (Finále)  
10. 08. 2024, 17:59 Tým (muži) Dráhová cyklistika madison (Finále)  
10. 08. 2024, 19:10 Jan Štefela Atletika skok vysoký (Finále)  
10. 08. 2024, 19:25 Jakub Dudycha Atletika 800 m (Finále)  
10. 08. 2024, 19:40 Nikola Ogrodníková Atletika hod oštěpem (Finále)  
10. 08. 2024, 19:40 Petra Sičaková Atletika hod oštěpem (Finále)  
10. 08. 2024, 20:25 Kristiina Sasínek Mäki Atletika 1500 m (Finále)  
10. 08. 2024, 20:30 Kamil Kučera Vzpírání nad 102 kg (Závod)  
11. 08. 2024, 08:00 Moira Stewartová Atletika maraton (Závod)  
11. 08. 2024, 08:00 Tereza Hrochová Atletika maraton (Závod)  
11. 08. 2024, 11:00 Lucie Hlaváčková Moderní pětiboj soutěž jednotlivkyň (Finále)  
11. 08. 2024, 11:00 Veronika Novotná Moderní pětiboj soutěž jednotlivkyň (Finále)  

Disciplíny na Letních olympijských hrách 2024 v Paříži

LOH 2024 Paříž - sporty, disciplíny
Atletika Judo Stolní tenis
Badminton Kanoistika Surf
Basketbal Lukostřelba Šerm
Box Moderní pětiboj Taekwondo
Breakdance Plavání Tenis
Cyklistika Plážový volejbal Triatlon
Fotbal Pozemní hokej Veslování
Golf Ragby Vodní pólo
Gymnastika Skateboarding Vodní slalom
Házená Skoky do vody Volejbal
Jachting Sportovní lezení Vzpírání
Jezdectví Sportovní střelba Zápas

Maskoti LOH 2024 v Paříži:

Ke každé velké sportovní akci patří maskoti. Letos tomu nebude jinak a za maskoty byly vybrány postavičky zvané Phryges. Ty jsou inspirované červenými pokrývkami hlavy, které jsou ve Francii symbolem svobody a vešly ve známost hlavně během Velké francouzské revoluce.

Sportoviště na Letních olympijských hrách v Paříži 2024

Zóna Grand Paris (8 sportů)

Sportoviště Události Kapacita
Stade Olympique Yves-du-Manoir Pozemní Hokej (Skupiny, Souboje o 5.-12. místo) 5 000
Pozemní Hokej (Skupiny, Souboje finálové čtyřky) 10 000
Stade de France Rugby 7 77 083
Atletika
Paris La Défense Arena Vodní sporty (Plavání, Play-off vodního póla) 15 220
Arena Porte de la Chapelle Badminton 8 000
Moderní Gymnastika
Piscine olympique de Saint-Denis Vodní sporty (Skupiny vodního póla, Skoky do Vody, Synchronizované plavání) 5 000
Střelnice La Courneuve Sportovní střelba 3 000
Lezecká stěna Le Bourget Sportovní lezení 5 000

Zóna Pařížského centra (19 sportů)

Sportoviště Události Kapacita
Stade Roland-Garros Box, Tenis 34 000
Court Philippe-Chatrier (se zatahovací střechou) Tenis 15 000
Court Suzanne-Lenglen (se zatahovací střechou) Box 10 000
Court Simonne-Mathieu a další kurty Tenis 9 000 (5 000+2 000+8x250)
Výstaviště Porte de Versailles Volejbal 12 000
Basketbal (Skupiny, čtvrtfinále) 10 000
Stolní tenis 6 000
Vzpírání
Paris-Bercy Arena Sportovní gymnastika 15 000
  Basketbal (Semifinále, finále)  
Grand Palais Šerm 8 000
Taekwondo
Place de la Concorde Basketbal 3x3 30 000
Breakdance
Cyklistika (BMX freestyle)
Skateboarding
Pont d l'éna Vodní sporty (Dálkové plavání) 13 000 (3 000 pro sezení)
Atletika (Maraton, Sportovní chůze)
Cyklistika (Silniční, Časovka)
Triatlon
Champ-de-Mars Plážový volejbal 12 000
Grand Palais Éphémère Judo 8 000
Zápas
Invalidovna Lukostřelba 8 000

Versailleská zóna (4 sporty)

Sportoviště Události Kapacita
Versailleský park Jezdectví (Drezura, Parkur, Všestrannost) 80 000 (22 000+58 000)
Moderní pětiboj (vyjma šermu a plavání)
Le Golf National Golf 35 000
Kopec Élancourt Cyklistika (Horská kola) 25 000
Vélodrome de Saint-Quentin-en-Yvelines Cyklistika (Dráhová) 5 000
Moderní pětiboj (Šerm)
Cyklistika (BMX racing)

Jiná dějiště (5 sportů)

Sportoviště Město Události Kapacita
Stade Pierre-Mauroy Lille Házená 26 000
Národní olympijský námořní stadion
Île-de-France
Vaires-sur-Marne Veslování 22 000
Kánoe, Kajak (Sprint)
Kánoe, Kajak (Slalom)
Port de la Pointe Rouge Marseille Jachting 5 000
Débarcadère Teahupoo Teahupo'o Surfing 5 000

Fotbalové stadiony (9 stadionů)

Stadion Město Kapacita
Parc des Princes Paříž 48 583
Stade Vélodrome Marseille 67 394
Parc Olympique Lyonnais Lyon 59 186
Nouveau stade de Bordeaux Bordeaux 42 115
Stade Geoffroy-Guichard Saint-Étienne 41 965
Allianz Riviera Nice 35 624
Stade de la Beaujoire Nantes 35 322

Bezzávodní místa (3 místa)

Místo Události Kapacita
Jardins du Trocadéro & Řeka Seina Zahajovací a zakončovací ceremoniály 600 000
L'Île-Saint-Denis Olympijská vesnice 17 000
Le Bourget Mediální vesnice -
Mezinárodní vysílací centrum
Hlavní novinářské centrum

Témata článku: Program, LOH 2024 Paříž, Olympijské hry, kanoistika, Lurdes Gloria Manuel, Adam Ondra, Jiří Prskavec

Určitě si přečtěte