Kdo vypadl ze StarDance 2023: taneční páry a výsledky

10. prosince 2023
TWEET SDÍLET
StarDance 2023 bylo slavnostně zakončeno v sobotu 16. prosince. Vítězkou se stala Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou. V článku najdete informace o tanečních párech, které soutěž opustily i bodování poroty během StarDance 2023.
📆 Kdy je finále? 16. prosince 2023
🥇 Vítěz 2023 Darija Pavlovičová / Dominik Vodička
👯 Porota Richard Genzer, Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík
📺 TV přenos ČT1

Finalisté StarDance

Rok 1. místo 2. místo 3. místo
2023 Darija Pavlovičová / Dominik Vodička Eva Adamczyková / Jakub Mazůch Vavřinec Hradilek / Kateřina Bartuněk Hrstková
2021 Jan Cina & Adriana Mašková Martina Viktorie Kopecká & Marek Dědík Tomáš Verner & Kristýna Coufalová
2019 Veronika Khek Kubařová & Dominik Vodička Matouš Ruml & Natálie Otáhalová Jakub Vágner & Michaela Nováková
2018 Jiří Dvořák & Lenka Nora Návorková Pavla Tomicová & Marek Dědík David Svoboda & Veronika Lálová
2016 Zdeněk Piškula & Veronika Lálová Ondřej Bank & Eva Krejčířová Jana Plodková & Michal Padevět
2015 Marie Doležalová & Marek Zelinka Jitka Schneiderová & Marek Dědík Lukáš Pavlásek & Lucie Hunčárová
2013 Anna Polívková & Michal Kurtiš Taťána Kuchařová & Jan Onder Imrich Bugár & Jitka Šorfová
2012 Kateřina Baďurová & Jan Onder Martin Procházka & Tereza Bufková David Švehlík & Simona Švrčková
2010 Pavel Kříž & Alice Stodůlková Aneta Langerová & Michal Kurtiš Monika Absolonová & Václav Masaryk
2008 Dana Batulková & Jan Onder Zuzana Norisová & Jan Kliment Jaromír Bosák & Eva Krejčířová
2007 Aleš Valenta & Iva Langerová Tatiana Vilhelmová & Petr Čadek Jiří Schmitzer & Simona Švrčková
2006 Roman Vojtek & Kristýna Coufalová Václav Vydra & Petra Kostovčíková Tomáš Dvořák & Kamila Tománková

Kdo vypadl v 9. kole?

Rok Taneční pár
2023 Iva Kubelková / Martin Prágr
2021 nikdo
2019 Karel Kovář / Veronika Lišková
2018 Veronika Arichteva / Michal Necpál
2016 Roman Zach / Andrea Třeštíková
2015 Radek Banga / Tereza Bufková

Kdo vypadl v 8. kole?

Rok Taneční pár
2023 Josef Maršálek / Adriana Mašková
2021 Mirai Navrátil / Lenka Nora Návorková a Tereza Černochová / Dominik Vodička
2019 Gabriela Soukalová / Martin Prágr
2018 Daniela Písařicová / Michal Mládek
2016 Emanuele Ridi / Lucie Hunčárová
2015 Lukáš Pavlásek / Lucie Hunčárová
2013 Imrich Bugár / Jitka Šorfová
2012 David Švehlík / Simona Švrčková
2010 Monika Absolonová / Václav Masaryk
2008 Jaromír Bosák / Eva Krejčířová
2007 Jiří Schmitzer / Simona Švrčková
2006 Tomáš Dvořák / Kamila Tománková

Kdo vypadl v 7. kole?

Sedmý večer patří tradičně benefici pro Centrum Paraple, v tomto kole tedy žádný z párů nevypadává.

Kdo vypadl v 6. kole?

Rok Taneční pár
2023 Marek Adamczyk / Lenka Nora Návorková
2021 Andrea Sestini Hlaváčková / Michal Necpál
2019 Miroslav Hanuš / Adriana Mašková
2018 Dalibor Gondík / Alice Stodůlková
2016 Anna K. / Marek Hrstka
2015 Leona Machálková / Michal Necpál
2013 Matěj Ruppert / Alice Stodůlková
2012 Barbora Poláková / Václav Masaryk
2010 Saša Rašilov / Karolína Majerníková
2008 Vladimír Kratina / Laura Klimentová
2007 Michal Dlouhý / Michaela Gatěková
2006 Mahulena Bočanová / Jaroslav Kuneš

Kdo vypadl v 5. kole?

Rok Taneční pár
2023 Tereza Mašková / Daniel Kecskeméti
2021 Marika Šoposká / Robin Ondráček
2019 Radka Třeštíková / Tomáš Vořechovský
2018 Richard Genzer / Jana Zelenková
2016 Kristýna Leichtová / Václav Masaryk
2015 Marke Taclík / Martina Marková
2013 Ondřej Brzobohatý / Eva Krejčířová
2012 Dana Morávková / Jiří Hein
2010 Jitka Čvančarová / Lukáš Hojdan
2008 Jana Doležalová / Michal Necpál
2007 Robert Záruba / Vanda Dětinská
2006 Jolana Voldánová / Jan Tománek

Kdo vypadl ve 4. kole?

Rok Taneční pár
2023 Ivana Chýlková / Jan Tománek
2021 Zdeněk Godla / Tereza Prucková
2019 Xindl X / Markéta Dostálová
2018 Adam Mišík / Kateřina Krakowková
2016 Olga Šípková / Marek Dědík
2015 Kateřina Cajthamlová / Petr Čadek
2013 Šárka Kašpárková / Jan Tománek
2012 Oldřich Navrátil / Kamila Tománková
2010 Filip Sajler / Veronika Šmiková
2008 David Suchařípa / Albina Zaytseva
2007 Monika Žídková / Jan Halíř
2006 Jana Švandová / Zdeněk Fenčák

Kdo vypadl ve 3. kole StarDance?

Rok Taneční pár
2023 Ivana Chýlková / Jan Tománek
2021 nikdo
2019 Tonya Graves / Michal Bureš
2018 Daniel Šinkorová / Michal Padevět
2016 Ladislav Vízek / Eva Krejčířová
2015 Rostislav Osička / Romana Motlová
2013 Pavel Řezníček / Lucie Hunčárová
2012 Petr Bende / Lucie Krnčanová
2010 Alexander Hemala / Jitka Šorfová
2008 Iva Frühlingová / Michal Kostovčík
2007 Lenka Filipová / Michael Petr
2006 Jan Čenský / Tereza Bufková

Kdo vypadl ve 2. kole StarDance?

Rok Taneční pár
2023 David Prachař / Zuzana Dvořáková Šťastná
2021 Pavel Trávníček / Veronika Lálová
2019 Nora Fridrichová / Jan Kohout
2018 Monika Bagárová / Robin Ondráček
2016 Miluše Bittnerová / Michal Necpál
2015 Lucie Dvořáková / Michal Kurtiš
2013 Jitka Hosprová / Lukáš Bartuněk
2012 Pavlína Němcová / Jan Tománek
2010 Veronika Žilková / Marek Dědík
2008 Bohouš Josef / Lenka Tvrzová
2007 Štěpánka Hilgertová / Michal Němeček
2006 Helena Zeťová / Eduard Zubák

V 1. díle StarDance se nevypadává, první taneční pár soutěž opustí až po druhém tanci v sobotu 21. října. Níže naleznete přehled tanečních párů, kteří opustili soutěž jako první v předchozích ročnících.

Program StarDance 2023

Díl Datum Kdo vypadl?
1. díl sobota 14. října nevypadává se
2. díl sobota 21. října David Prachař / Zuzana Dvořáková Šťastná
3. díl neděle 29. října Ivana Chýlková / Jan Tománek
4. díl sobota 4. listopadu Richard Krajčo, Dominika Rošková
5. díl sobota 11. listopadu Tereza Mašková / Daniel Kecskeméti
6. díl sobota 18. listopadu Marek Adamczyk / Lenka Nora Návorková
7. díl sobota 25. listopadu nevypadává se - benefiční večer pro Centrum Paraple
8. díl sobota 2. prosince Josef Maršálek / Andrea Mašková
9. díl sobota 9. prosince Iva Kubelková / Martin Prágr
10. díl sobota 16. prosince FINÁLE

Taneční páry ve StarDance 2023 a hodnocení poroty

SMS kód Taneční pár 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
SD 1 Pavlovičová / Vodička 14 23 20 25 26 28+2 28 28+29 27+27
SD 2 Chýlková / Tománek 14 16 15            
SD 3 Maršálek / A. Mašková 12 15 16 19 18 22+2 21 20+24  
SD 4 Kubelková / Prágr 20 25 21 22 30 27 29 25+27 27+24
SD 5 Adamczyk / Návorková 17 22 18 23 21 21      
SD 6 Prachař / Dvořáková Šťastná 14 16              
SD 7 T. Mašková / Kecskeméti 18 21 22 25 23        
SD 8 Hradilek / Bartuněk Hrstková 21 15 23 23 24 18 19 23+27 26+24
SD 9 Adamczyková / Mazůch 22 24 29 27 27 26+2 30 27+30 26+29
SD 10 Krajčo / Rošková 22 19 26 22          

Témata článku: Živé přenosy, StarDance

Určitě si přečtěte